Yandex Metrica

Son dakika: Suruç saldırısının hesabı soruldu! 17 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika: Suruç saldırısının hesabı soruldu! 17 terörist etkisiz hale getirildi

Şanlıurfa Suruç'ta 1 askerimizi şehit eden teröristlere yönelik yapılan cezalandırma atışlarında 80'e yakın hedef imha edildi, toplam 17 terörist etkisiz hale getirildi.

Gündem

23.01.2024, 19:49

Sınırın Suriye tarafından 18 Eylül'de teröristlerce düzenlenen roketatar saldırısında Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki hudut karakolunda görevli bir asker şehit olmuş, bir asker yaralanmıştı. Mehmetçik, Suruç saldırısının intakimını aldı.

Cihat Yaycı'dan misilleme çağrısı: Onlar bize ateş açıyorsa Yunan teknesini vurun Cihat Yaycı'dan misilleme çağrısı: Onlar bize ateş açıyorsa Yunan teknesini... Haberi Görüntüle

SİHA'LAR SEVK EDİLDİ

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, teröristlerin saldırısına Türk Silahlı Kuvvetleri hemen karşılık verdi. İlk olarak ateş destek vasıtaları ile teröristlerin bulunduğu bölgeler ateş altına alınırken bölgeye SİHA’lar sevk edildi.

Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün, 9 gün mü oldu? Hangi günleri kapsıyor? Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün, 9... Haberi Görüntüle

80'E YAKIN HEDEF İMHA EDİLDİ 17 TERÖSİT YOK EDİLDİ

Havadan atışlar ve ateş destek vasıtalarının sonrasındaki "cezalandırma atışları" sonucunda terör örgütüne ait 80'e yakın hedef imha edildi, aralarında saldırıyı düzenleyenlerin de bulunduğu 17 terörist etkisiz hale getirildi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading