Yandex Metrica

Sitede Ara

Son dakika: NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'ten İsveç ve Finlandiya açıklaması! 'Türkiye'nin endişeleri meşru'

Son dakika: NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'ten İsveç ve Finlandiya açıklaması! 'Türkiye'nin endişeleri meşru'

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg yaptığı açıklamada, İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya üyelik başvurularını kastederek 'Türkiye'nin kaygıları meşru' açıklamasında bulundu.

Gündem

23.01.2024, 22:09

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya giriş başvuruları hakkında yaptığı açıklamada, Türkiye'nin İsveç ve Finlandiya hakkında duyduğu endişenin meşru olduğunu belirtti. 

Bakan Koca'dan Onaylı Randevu Sistemi paylaşımı: 'Daha başlangıçta önemli sonuçlar ortaya koydu' Bakan Koca'dan Onaylı Randevu Sistemi paylaşımı: 'Daha başlangıçta önemli sonuçlar... Haberi Görüntüle

'TÜRKİYE'NİN ENDİŞELERİ MEŞRU'

Stoltenberg, açıklamasında, Türkiye'nin terör faaliyetlerinden diğer ülkelere göre daha fazla zarar gördüğünü belirttiği açıklamasında, bu endişelerin meşru olduğunu ifade etti. 

Genel Sekreter Stoltenberg açıklamasında, "Türkiye'nin endişeleri meşru. Türkiye'nin terörden diğer ülkelere kıyasla daha fazla çektiğini kabul etmeliyiz. Madrid Zirvesi, İsveç ve Finlandiya'nın NATO başvurularını kabul etmek için son tarih değil" ifadelerine yer verdi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading