Yandex Metrica

Son dakika: MİT'ten nokta operasyon! PKK'nın sözde suikast timinde yer alan isim yok edildi

Son dakika: MİT'ten nokta operasyon! PKK'nın sözde suikast timinde yer alan isim yok edildi

Son dakika haberleri... MİT, terör örgütü PKK'nın sözde suikast timinde yer alan Vedat Aksaç ve beraberindeki 2 teröristi, Irak'ın kuzeyindeki Erbil/Halifan bölgesinde operasyonla etkisiz hale getirdi.

Gündem

23.01.2024, 19:47

Şanlı Türk ordusunun terör örgütleriyle olan amansız mücadelesi devam ediyor. PKK'nın suikast timinin elebaşı "Şahan" kod adlı terörist Vedat Aksaç'ın da arasında bulunduğu terörist grubun Halifan bölgesinde intikal halinde olduğu bilgisi üzerine dağlık alanda takip başlatıldı.

SUİKAST TİMİNİN ELEBAŞI VE İKİ PKK'LI YOK EDİLDİ

MİT'in gerçekleştirdiği operasyonda Vedat Aksaç ile yanındaki 2 terörist de etkisiz hale getirildi. Aksaç'ın, illegal olarak büyükşehirlere gönderilmek üzereyken MİT'in takibine alındığı ve operasyonla etkisiz hale getirildiği öğrenildi.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İtalya'da Lula ile bir araya geldi: İtalya'da Gazze diplomasisi Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İtalya'da Lula ile bir araya geldi:... Haberi Görüntüle

Sedef Güler cinayetinin şüphelisi suç makinesi çıktı! İfadesi kan dondurdu Sedef Güler cinayetinin şüphelisi suç makinesi çıktı! İfadesi kan dondurdu Haberi Görüntüle

BOMBA EĞİTİMİ ALMIŞ

PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H bünyesindeki illegal faaliyetleri deşifre edilince, 2015 yılında Türkiye'den kaçarak PKK'nın dağ kadrosunda silahlı faaliyet göstermeye devam eden Aksaç'ın, bu süreçte örgüt tarafından özel olarak suikast ve bomba eğitimine alındığı kaydedildi.


 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading