Yandex Metrica

Son dakika! İçişleri Bakanlığı’ndan Özgür Özel’in ‘eminimsi’ iddialarına flaş cevap: Devlet memuru değil

Son dakika! İçişleri Bakanlığı’ndan Özgür Özel’in ‘eminimsi’ iddialarına flaş cevap: Devlet memuru değil

İçişleri Bakanlığı, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in iddia ettiği ‘eminimsi’ kullanıcı adlı Emin Şen’in herhangi bir devlet memuru olmayıp bakan müşaviri görevinin de bulunmadığını ifade etti.

Gündem

23.01.2024, 22:17

CHP Başkanvekili Özgür Özel sosyal medya hesabından yapmış olduğu duyuru ile bugün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında açıklama yapacağını açıkladı. Saat 13.30 civarlarında kameraların karşısına geçen Özel, Emin Şen isimli şahsın 4 Ekim 2016’da bakan danışmanı olduğunu ve AK Parti’de teşkilatlarına sosyal medya üzerinden eğitim verdiğini öne sürdü. Özel ayrıca “Eminimsi” adlı kullanıcı ile 2013 yılında Trabzon’da bir değerlendirme toplantısına katıldığını öne sürdü.

Yeraltından gelen gizemli ses depremin habercisi mi? Naci Görür'den merak edilen soruya yanıt Yeraltından gelen gizemli ses depremin habercisi mi? Naci Görür'den merak... Haberi Görüntüle

BAKANLIKTAN CEVAP GELDİ

CHP Başkanvekili Özgür Özel’in açıklamalarına İçişleri Bakanlığı’ndan anında cevap geldi. Bakanlık tarafından yapılan açıklama doğrultusunda, Özel’in bahsini geçirdiği ‘eminimsi’ kullanıcı adlı Emin Şen’in devlet memuru olmadığı ve bakan müşaviri görevi de bulunmadığı belirtildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading