Yandex Metrica

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı ile görüşme gerçekleştirdi

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı ile görüşme gerçekleştirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ile görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede, Türkiye ile Özbekistan ilişkilerinin yanı sıra bölgesel ve küresel gelişmeler ele alındı.

Gündem

08.03.2024, 12:06

İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Macaristan Devleti'nin Kuruluş Günü kutlamaları dolayısıyla bulunduğu Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ve beraberindeki heyet ile bir araya geldi." denildi.

Bakan Şimşek'ten enflasyon mesajı: Geçiş dönemi sona eriyor Bakan Şimşek'ten enflasyon mesajı: Geçiş dönemi sona eriyor Haberi Görüntüle

BÖLGESEL VE KÜRESEL KONULAR ELE ALINDI

Açıklamanın devamında ise, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Dış Politika ve Güvenlik Başdanışmanı Akif Çağatay Kılıç ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Zafer Çubukçu da eşlik etti. Görüşmede, Türkiye ile Özbekistan ilişkilerinin yanı sıra bölgesel ve küresel gelişmeler ele alındı" ifadelerine yer verildi.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading