Yandex Metrica

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi! 45 bin öğretmen ataması yapılacak

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi! 45 bin öğretmen ataması yapılacak

Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından bir müjdeyi duyurdu. Erdoğan, paylaşımında, ''Eğitim sistemimizin kalitesini artırmak, eğitim kadromuzu daha da güçlendirmek için 45 bin yeni öğretmen ataması yapacağız. Atanacak öğretmenlerimizi öncelikli olarak depremin yaralarını sarmak için afet bölgelerinde görevlendireceğiz. Tüm öğretmenlerimize, ailelerine, öğrencilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun.'' dedi.

Gündem

23.01.2024, 20:36

Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından bir müjdeyi duyurdu.

Erdoğan paylaşımında, ''Sevgili vatandaşlarım, eğitim camiamızın değerli üyeleri, buradan sizlerle bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Eğitim sistemimizin kalitesini artırmak, eğitim kadromuzu daha da güçlendirmek için 45 bin yeni öğretmen ataması yapacağız. Atanacak öğretmenlerimizi öncelikli olarak depremin yaralarını sarmak için afet bölgelerinde görevlendireceğiz. Tüm öğretmenlerimize, ailelerine, öğrencilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun.'' dedi.

Son dakika... Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda dev ekran öğrencilerin üzerine düştü: Yaralılar var Son dakika... Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda dev ekran öğrencilerin... Haberi Görüntüle

BAKAN ÖZER'DEN AÇIKLAMA

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer de konuya ilşkin yaptığı açıklamada, '' 45 bin yeni öğretmen atama kararı ülkemize, milletimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun. Atama takvimi ve branş dağılımını en kısa sürede açıklayacağız.'' dedi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading