Yandex Metrica

Sitede Ara

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan İsrailli mevkidaşı Herzog ile görüştü

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan İsrailli mevkidaşı Herzog ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İsrail Cumhurbaşkanı Herzog ile telefonda görüştü. Görüşmede, Türkiye-İsrail ilişkileri ele alındı.

Gündem

23.01.2024, 20:36

İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, dün akşam gerçekleşen görüşmede, Türkiye-İsrail ilişkileri ele alındı.

Valilikler teker teker duyurdu: 12 şehirde bu olay resmen yasaklandı! Valilikler teker teker duyurdu: 12 şehirde bu olay resmen yasaklandı! Haberi Görüntüle

BAYRAMLAR TEBRİK EDİLDİ 

İsrail Cumhurbaşkanı İsaac Herzog, görüşmede Ramazan tebriğinde bulunurken, Cumhurbaşkanı Erdoğan da Musevilerin nisan ayında idrak edeceği Hamursuz Bayramını kutladı.

Ersu Şaşma kimdir? İlk Türk sporcu olarak tarihe geçti! Ersu Şaşma kimdir? İlk Türk sporcu olarak tarihe geçti! Haberi Görüntüle

İSRAİL'E TEŞEKKÜR ETTİ 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, depremde gösterdiği dayanışma ve destek dolayısıyla İsrail Cumhurbaşkanı Herzog’a teşekkür ederek, Türkiye-İsrail arasındaki ilişkileri güçlendirmeye yönelik kararlılığı muhafaza ettiklerini belirtti.

15 Temmuz'da bir vatandaşı şehit etmişti: Eli kanlı FETÖ'cü yakalandı 15 Temmuz'da bir vatandaşı şehit etmişti: Eli kanlı FETÖ'cü yakalandı Haberi Görüntüle

BATI ŞERİA UYARISI 

Ramazan ayının yaklaşmakta olduğu bu günlerde Batı Şeria’da artan saldırı ve şiddet eylemlerinden derin kaygı duyduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa’nın tarihi statüsü ve maneviyatına yönelik tahrik ve tehditlere izin verilmemesinin önemli olduğunu dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Cumhurbaşkanı Herzog’a sükûneti ve statükoyu muhafaza yönünde bugüne kadar sergilediği çabalar için teşekkür etti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading