Yandex Metrica

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz Gazze davasına ömrümüzü adadık

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz Gazze davasına ömrümüzü adadık

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Mardin mitinginde halka hitap etti. Burada açıklamalarda bulunan Erdoğan, "İçimizdeki bazı cahiller bilmese de Erdoğan'ın dik duruşunu Gazze halkı çok iyi biliyor. Gençlik yıllarımızdan beri biz bu mücadelenin içindeyiz. Ömrümüzü adadığımız böyle bir konuda son dönemde kimi çevrelerin mesnetsiz açıklamalarına rastlıyoruz. Her kim doğruluğuna yanlışlığına bakmadan hiçbir şey yapmadılar diyorsa iftira atıyor demektir. AK Parti'den oy koparmak için dillendirilmesi ise utanç vericidir." dedi.

Gündem

19.03.2024, 21:24

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Mardin mitinginde halka hitap etti..

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Sevgili Mardinliler, sevgili gençler, kıymetli hanımefendiler sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Buradan tüm Mardin'e, Mardinli kardeşime selamlarımı gönderiyorum.

Samsun 19 Mayıs Zeynep Bastık konseri başlama saati | Konser saat kaçta, nerede başlayacak? Samsun 19 Mayıs Zeynep Bastık konseri başlama saati | Konser... Haberi Görüntüle

RAMAZANA BURUK GİRDİK

Dünyaya kardeşlik dersi veren şehirler şehri Mardin'imizden olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Mardin, insanı ile kültürü ile, mimarisi ile, tarihi ile dünyada eşi benzeri olmayan nadide bir şehirdir. Mardin yüz yıllardır bir iftihar tablosu gibi coğrafyamızı süslüyor. Burası okumasını bilene bir tarih kitabıdır. Biz bu şehri tüm renkleri ile seviyoruz. Bugün şu meydanı doldurarak gönlünüzün kapılarını açtığınız için teşekkür ediyorum. Rabbim aramızdaki dayanışmayı daim eylesin. Mardin'e kendimizi tam anlatamadığımızın farkındayız. Son seçimde gördük, arzu ettiğimiz oranlara maalesef ulaşamadık. 31 Mart'ta bunu hak ettiği seviyeye getireceğiz. 31 Mart seçimleri ile Mardin'de inşallah yeni bir başlangıç yapacağız.

Başkan adaylarımızın tamamı başarılı vizyoner isimlerden oluşuyor. Çalışma Bakanı'mız Işıkhan Mardin'in meseleleri için yanımda mesaisini veriyor. Biz de hepsine güçlü desteği vereceğiz. Bu sefer Mardin'in tercihinin kimlik siyasetinden değil eser siyasetinden yana olacağına inanıyorum. Bu seçimin önceki seçimlerden farklı olacağını görüyorum.

Seçim gününe kadar ana kademe kadın kolları, gençler kapı kapı dolaşmaya var mıyız? Mardin ile birlikte Türkiye haritasının tamamını Cumhur İttifakı'nın renkleri ile boyamaya var mısınız?

Gazze başta olmak üzere etrafımızdaki çatışmalar nedeniyle bu Ramazan'a da buruk girdik. Dört bir yanda acı, istikrarsızlık hakim. Komşumuz Suriye barışa hasret kaldı. Rusya-Ukrayna arasındaki savaş üçüncü yılına girdi. Bunlara terör devleti İsrail'in Gazze'ye vahşi saldırıları eklendi. İsrail'e en sert tepkiyi gösteren ülkelerden biriyiz. 40 tondan fazla insani yardımı sev ettik. Yardımlar konusunda ne yapılması gerekiyorsa yapıyoruz.

AK Parti'den BM kararı sonrası İsrail'e net mesaj: Barbarlığı durduracağız! AK Parti'den BM kararı sonrası İsrail'e net mesaj: Barbarlığı durduracağız! Haberi Görüntüle

CAHİLLER BİLMEZ GAZZELİLER BİLİR

İçimizdeki bazı cahiller bilmese de Erdoğan'ın dik duruşunu Gazze halkı çok iyi biliyor. Gençlik yıllarımızdan beri biz bu mücadelenin içindeyiz. Ömrümüzü adadığımız böyle bir konuda son dönemde kimi çevrelerin mesnetsiz açıklamalarına rastlıyoruz. Her kim doğruluğuna yanlışlığına bakmadan hiçbir şey yapmadılar diyorsa iftira atıyor demektir. AK Parti'den oy koparmak için dillendirilmesi ise utanç vericidir.

Bakanı Ali Yerlikaya duyurdu: 4 ilde BOZDOĞAN-38 operasyonu: Çok sayıda gözaltı var! Bakanı Ali Yerlikaya duyurdu: 4 ilde BOZDOĞAN-38 operasyonu: Çok sayıda... Haberi Görüntüle

FİLİSTİN KONUSUNDA KİMSE BİZE DERS VEREMEZ

"Hamas terör örgütüdür" diyen CHP'nin listelerinden Meclis'e girenler Filistin konusunda bize ders veremezler.  Bunun adı tutarsızlıktır. Hırsını aklının önüne geçirmektir. Böyle bir vebalin altına hiçbir vatandaşın gireceğine düşünmüyorum. Ben tüm vatandaşlarımın, vicdanen de en doğru kararı vereceğine inanıyorum. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail katliamın önüne geçilecek adımlar atılmıyor: Artık soykırıma dur denilmeli Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail katliamın önüne geçilecek adımlar atılmıyor: Artık soykırıma... Haberi Görüntüle

ADETA CAM GİBİ ŞEFFAFIZ

1 yıldır emanetini taşıdığımız aziz milletimize asla yalan söylemedik, insanımıza karşı daima dürüst olduk. Cumhur İttifakı'nda da bu ilkemiz değişmedi. Nerede ittifak ettiğimizi, nerede kendi adayımızla seçime girdiğimizi herkes biliyor. Adeta cam gibi şeffafız. Bir de karşı tarafa bakıyoruz. Kent Uzlaşısı diye bir şey uydurdular. Belediyeleri DEM'le yönetilecekler ve DEM'siz yönetecekler diye ikiye ayırmışlar. 

Bu akşam (11 Mayıs) neden maç yok? Galatasaray, Fenerbahçe'nin maçı ne zaman? Bu akşam (11 Mayıs) neden maç yok? Galatasaray, Fenerbahçe'nin maçı... Haberi Görüntüle

AHLAKSIZLIK BUNLARIN PAÇASINDAN AKIYOR

Tüm bu skandallar yaşanırken Genel Başkanı takmıyor ya da kendisine had bildiriyor. Ortada dürüstlük ve şeffaflık namına bir şey yok. Gerçekten de tutarsızlık ve siyasi ahlaksızlık bunların paçalarından akıyor.

Burada bir hakikati tekrar ifade etmek gerekiyor. Bizde vatandaşla ayrımcılık yapmak yoktur. 

19 Mayıs İstanbul ücretsiz konserler 2024 | İstanbul'da konser ve etkinlikler nerede? 19 Mayıs İstanbul ücretsiz konserler 2024 | İstanbul'da konser ve... Haberi Görüntüle

SÖZ KONUSU CHP OLUNCA OLAY YERİNDEN UZAKLAŞMAYI SEÇTİLER

Türkiye son 1 haftadır artık geride kaldığını düşündüğümüz tek parti faşizminin en ilkel haline şahit oluyor. Kürt kardeşlerimizin iradesine ipotek koyanlar sadece havaya bakıp ıslık çalıyorlar. Söz konusu CHP olunca olay yerinden uzaklaşmayı seçtiler. Soruyorum size; son 21 yılda attığımız her demokratikleşme adımına karşı çıkanlar bunlar değil miydi?

Kuzey Marmara Otoyolu'na zam geldi mi? Otomobil Kuzey Marmara ücreti ne kadar oldu? Kuzey Marmara Otoyolu'na zam geldi mi? Otomobil Kuzey Marmara ücreti... Haberi Görüntüle

HERKESE HİZMET ETMEK GÖREVİMİZ

Bizim ne 30 yıllık belediyecilik geçmişimizde ne de 21 yıllık iktidarımızda oy tercihinden ötürü vatandaşa ayrımcılık yapmak yoktur. Herkese hizmet etmek görevimizdir. Bizi sevsin sevmesin herkesin hizmetkarıyız. Bize efendilik yakışmaz, bize hizmetkarlık yakışır. Hukukun dışına çıkan olursa yasal zeminde tedbirler alınır. Ama bu vatandaşı hizmetten yoksun bırakma şeklinde olmaz. 

MİT'ten vatandaşlara casusluk uyarısı! Uzman isim değerlendirdi: Neden casusların hedefinde Türkiye var! MİT'ten vatandaşlara casusluk uyarısı! Uzman isim değerlendirdi: Neden casusların hedefinde... Haberi Görüntüle

MARDİN'E 7 MİLLET BAHÇESİ

Mardin’de 7 millet bahçesi projesinden 3’ünü tamamladık. Ulaştırmada 29 kilometreden devraldığımız bölünmüş yol uzunluğunu 286 kilometreye çıkardık. Mardin-Midyat yolu ve Ceylanpınar-Kızıltepe yolunun yapımına devam ediyoruz. Kalkınma Koridoru’nun bir parçası olarak Irak sınırında son bulacak 320 kilometrelik Urfa-Habur Otobanı’nı yapacağız. Bu otobanın en önemli kavşak noktası Mardin olacak.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Loading