Yandex Metrica

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan BAE'de yatırım şirketi temsilcilerini kabul etti!

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan BAE'de yatırım şirketi temsilcilerini kabul etti!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Dubai'de, uluslararası yatırım şirketleri ve Emirlik ailelerine ait şirketlerin temsilcileriyle bir araya geldi.      

Gündem

16.02.2024, 08:54

Cumhurbaşkanı Erdoğan, onur konuğu olarak katıldığı "Geleceğin Hükümetlerini Şekillendirmek" teması altında düzenlenen Dünya Hükümetler Zirvesi'nde temaslarını devam ediyor.  Bu kapsamda Erdoğan, uluslararası yatırım şirketleri ile Emirlik ailelerine ait şirketlerin temsilcileriyle görüşme gerçekleştirdi. Toplantı basına kapalı gerçekleştirildi.

Bakan Tunç'tan Gazze paylaşımı: Türkiye, her zaman Filistinli kardeşlerinin yanındadır Bakan Tunç'tan Gazze paylaşımı: Türkiye, her zaman Filistinli kardeşlerinin yanındadır Haberi Görüntüle

HEDEF 50 MİLYAR DOLAR                                                                                                                         

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dubai'de uluslararası yatırım şirketleri temsilcilerini kabulünde, Türkiye'nin Birleşik Arap Emirlikleri ile ticaret hacminin 20 milyar dolar seviyesini aştığını, bunu 50 milyar dolar düzeyinin üzerine çıkarmanın hedeflendiğini ifade etti. 

İtirazda bulunmuşlardı! YSK'dan Yerköy, Siverek ve Güroymak kararı! İtirazda bulunmuşlardı! YSK'dan Yerköy, Siverek ve Güroymak kararı! Haberi Görüntüle

TÜRKİYE'DE 600'E YAKIN FİRMA FAALİYET GÖSTERİYOR 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Dünya Hükümetler Zirvesi için bulunduğu Dubai'de uluslararası yatırım şirketleri temsilcilerini kabulüne ilişkin açıklama yapıldı.Açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan kabulde, Türkiye'nin Birleşik Arap Emirlikleri ile ticaret hacminin 20 milyar dolar seviyesini aştığını, hedefin bunu 50 milyar dolar düzeyinin üzerine çıkarmak olduğunu söyledi.Şirketleri Türkiye'ye yatırım yapmaya davet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, halihazırda Türkiye'de Birleşik Arap Emirlikleri sermayeli 600'e yakın firmanın faaliyet gösterdiğini belirtti.

 

 

 

 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Loading