Yandex Metrica

Son dakika: Çiftçiyi dolandıran CHP Belediye Meclis üyesi gözaltına alındı

Son dakika: Çiftçiyi dolandıran CHP Belediye Meclis üyesi gözaltına alındı

Son dakika haberi... CHP'nin dolandırma ve haksız kazanç elde etme vukuatlarına bir yenisi daha eklendi. Kırklareli’nde 70 çiftçiyi 10 milyon lira dolandırdığı iddia edilen kooperatif görevlisi ve Kofçaz CHP Belediye Meclis üyesi gözaltına alındı.

Gündem

23.01.2024, 19:10

Son dakika haberi... CHP'li isimlerin dolandırma haberlerine bir yenisi daha eklendi. Kofçaz Belediye Meclis üyesi bu kez çiftçiyi dolandırdı. Kırklareli'nde 70 çiftçiyi 10 milyon lira dolandırdığı iddia edilen kooperatif görevlisi ve Kofçaz CHP Belediye Meclis üyesi gözaltına alındı.

İHA'nın haberine göre, Kofçaz ilçesinde 8 kişi dolandırıldığı iddiasıyla jandarmaya müracaatta bulundu. Müracaatçılar kooperatif görevlisi ve Kofçaz CHP Belediye Meclis üyesi G.G. isimli şahıs tarafından çiftçilere satılan yem, gübre, tohum ve tarım ürünleri karşılığında usulsüzlükler yaparak bankalara ve kooperatife borçlandırıldıklarını iddia etti.

Survivor şampiyonu ne kadar kazanacak 2024? Survivor şampiyonu ne kadar kazanacak 2024? Haberi Görüntüle

70 ÇİFTÇİYİ 10 MİLYON LİRA DOLANDIRDI!

Ekiplerce yapılan araştırmada 70 çiftçiyi yaklaşık 10 milyon lira haksız kazanç sağlandığı tespit edildi. G.G. hakkında soruşturma başlatıldı. Kooperatif yönetimi tarafından da iddiaların incelenmesi üzerine iki müfettiş görevlendirildiği bilgisine ulaşıldı.

Yürütülen soruşturma çerçevesinde Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığınca kooperatif görevlisi ve Kofçaz CHP Belediye Meclis üyesi G.G. hakkında gözaltı kararı çıktı. Ekiplerce CHP'li G.G. gözaltına alındı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading