Yandex Metrica

Son dakika: AK Parti'den Şahin Avşaroğlu kararı! Görevden el çektirildi

Son dakika: AK Parti'den Şahin Avşaroğlu kararı! Görevden el çektirildi

Son dakika haberleri... AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kahramanmaraş'ta yaptırdığı binalarda birçok vatandaşın hayatını kaybettiği konutların sahibi olan Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu'na görevden el çektirdiklerini duyurdu.

Gündem

09.05.2024, 16:01

Son dakika haberleri... AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından yaptırdığı binalar yıkılan Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu'na görevden el çektirdiklerini duyurdu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir

Son dakika: Fahiş fiyat ve stokçuluk yapan rekor ceza alacak: Teklif Meclis'ten geçti Son dakika: Fahiş fiyat ve stokçuluk yapan rekor ceza alacak:... Haberi Görüntüle

'ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR'

Depremin ilk anından itibaren bölgelerde faaliyetlerini sürdüklerini belirten Kandemir, şu şekilde konuştu:

Bir yandan yoğun bir şekilde arama kurtarma çalışmalarımız devam ediyor. Hükümetimiz de aynı anda birçok şeyi yapma gayretinde. Bütün milletvekillerimiz, MYK, MKYK üyelerimiz ve teşkilatlarımız, ilk günden itibaren sürecin içinde ve çalışmalara destek olma gayreti içerisinde.

Şahin Avşaroğlu

Beştepe'de kritik görüşme: Erdoğan, Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı ile bir araya geldi Beştepe'de kritik görüşme: Erdoğan, Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı ile bir... Haberi Görüntüle

'DERHAL GÖREVDEN EL ÇEKTİRDİK'

Kandemir, deprem bölgelerindeki AK Parti teşkilatlarından gelen bilgiler doğrultusunda çalışmalar yapıldığını aktardı ve sözlerine şu şekilde devam etti:

Tabii bu süreçte bize ulaşan bilgilerin tamamını da çok dikkatli bir şekilde değerlendirdik, değerlendiriyoruz. Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığımızı yapan Şahin Avşaroğlu'nun inşa ettiği yapılarda da yıkımlar olduğunu öğrenince AK Parti olarak derhal görevden el çektirdik ve yerine de bir başka arkadaşımızı görevlendirdik. Bundan sonraki yasal süreci kendisi takip edecek. Sonucunu bilemeyiz ama parti olarak bu konuda en ufak bir tavizimiz asla olmaz. Temel prensipler çerçevesinde gereken adımları atarız.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading