Yandex Metrica

Sitede Ara

SMO birlikleri: Hazırız, Türkiye’nin operasyona başlayabilir

SMO birlikleri: Hazırız, Türkiye’nin operasyona başlayabilir

Türkiye’nin sınırları terörden arındırmak için yapacağı operasyon için gözler Ankara’dan gelecek emirde. Türkiye destekli Suriye Milli Ordusu birlikleri, muharebe için hazır olduklarını ve Suriye’deki Türk askeri operasyonunun yakında başlamasını beklediklerini söyledi.

Gündem

23.01.2024, 19:23

SMO Üçüncü Kolordu komutanlarından Abdülselam Hamidi, PKK/YPG’ye karşı başlatılacak operasyon için hazır olduklarını söyledi.

Şırnak'tan acı haber: Astsubay İbrahim Daşçı şehit oldu Şırnak'tan acı haber: Astsubay İbrahim Daşçı şehit oldu Haberi Görüntüle

“BİRLİKLERİMİZİ DURMADAN EĞİTTİK”

Hazırlıklar uzun süredir ettiğini belirten Abdülselam Hamidi, (Azez’deki tören ile) amacımız, savaşa hazır olmak ve gücümüzü göstermek. Hazırlıklar uzun süredir devam ediyor ve birliklerimizi durmadan eğittik, muharebeye hazır olduklarından emin olduk.” dedi.

Timur Cihantimur'un babası televizyon programı yapacak! Acılı baba bakın isyan etti Timur Cihantimur'un babası televizyon programı yapacak! Acılı baba bakın isyan... Haberi Görüntüle

“İLK HEDEF TEL FIRAT VE MENBİÇ”

Al Jazeera’nın haberine göre, SMO komutanlarından Ebu Ali Atono ise “İlk hedef, Tel Rıfat ve Menbiç ile çevrelerini kontrol etmek, daha önce yerlerinden edilen halkın geri dönüşüne imkan sağlamak. Savaşçılarımızın çoğu Tel Rıfat ve Menbiçli. Bu, şehirlerini özgürleştirme fırsatı.” İfadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading