Yandex Metrica

'Siyaseti dizayn eden' Ciner'in gazetecisi Altaylı'dan CHP'lileri kızdıracak itiraf: Muharrem İnce CHP'nin aradığı günah keçisi...

'Siyaseti dizayn eden' Ciner'in gazetecisi Altaylı'dan CHP'lileri kızdıracak itiraf: Muharrem İnce CHP'nin aradığı günah keçisi...

Muhalefette 'İnce 'krizi sürerken 'siyaseti dizayn eden' Turgay Ciner'in sahibi olduğu Habertürk yazarı Fatih Altaylı'dan CHP'lileri kızdıracak bir değerlendirme geldi. Altaylı, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin baskılara rağmen cumhurbaşkanlığı adaylığından vazgeçmemesine ilişkin, "Muharrem İnce CHP'nin aradığı günah keçisi hâline geldi. Emin olun, CHP içinde Muharrem İnce'nin bu tavrından son derece memnun olanlar vardır" değerlendirmesinde bulundu.

Gündem

04.03.2024, 15:53

Seçimlere 43 gün kala muhalefet cephesinde 'İnce' krizi sürüyor. Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen Muharrem İnce fondaş medyanın baskılarına rağmen adaylıktan çekilmeyerek yoluna devam ediyor.

Fondaş medya ve muhalefet tarafından kirli propagandaya maruz kalan İnce ile ilgili tartışmalar sürerken HaberTürk yazarı Fatih Altaylı'dan CHP'lileri kızdıracak açıklamalar geldi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'da bayram mesajı: Barış diliyorum! Cumhurbaşkanı Erdoğan'da bayram mesajı: Barış diliyorum! Haberi Görüntüle

CHP'NİN ARADIĞI GÜNAH KEÇİSİ

Altaylı, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin baskılara rağmen cumhurbaşkanlığı adaylığından vazgeçmemesine ilişkin, "CHP'nin aradığı günah keçisi haline geldi. Kılıçdaroğlu'nu aday yapmak için uğraşan CHP içindeki kliğin günahlarını üstlendi. Normal şartlarda, Kemal Bey seçilemezse, suçlu adaylıktaki ısrarı ve ona "Siz aday olmalısınız" telkinini yapanlar olacakken, şimdi birden bire "olası kaybın" suçlusu haline getirildi" yorumunu yaptı.

Vatandaşlar uyarıldı! O ilçede denize girmek yasak Vatandaşlar uyarıldı! O ilçede denize girmek yasak Haberi Görüntüle

EMİN OLUN, CHP İÇİNDE İNCE'NİN TAVRINDAN SON DERECE MEMNUN OLANLAR VAR

Altaylı yazısının devamında, "Emin olun, CHP içinde Muharrem İnce'nin bu tavrından son derece memnun olanlar vardır. Ne de olsa aradıkları keçiyi buldular. Bugün inatçı keçi...Seçimin kaybı halinde günah keçisi. Geçen sefer aslında çok da doğru olan mesajı ile kaybın sorumlusu haline getirilmişti. Şimdi de inadı nedeniyle getirilecek. CHP de kaybetse bile aynı tas aynı hamam yoluna devam edecek" ifadesini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading