Yandex Metrica

Selçuk Bayraktar'dan TEKNOFEST'te önemli mesaj: Dünya Türkün gücünü görsün, yerini bilsin

Selçuk Bayraktar'dan TEKNOFEST'te önemli mesaj: Dünya Türkün gücünü görsün, yerini bilsin

Teknofest coşkusu Azerbaycan'da devam ediyor. TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar festivalde açıklamalarda bulundu. Bayraktar, "TEKNOFEST, semalarımızı, denizlerimizi, topraklarımızı koruyup yeşertecek yüksek teknolojiyi tüm toplumla birlikte geliştirme seferberliğidir." ifadelerini kullandı..

Gündem

23.01.2024, 19:19

Azerbaycan'da  bugün TEKNOFEST coşkusu yaşanıyor. Selçuk Bayraktar, TEKNOFEST Azerbaycan'ın Seçkin Gözlemci Günü'ndeki konuşmasında önemli açıklamalarda bulundu. 

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İslam dünyasına Gazze çağrısı: Bu davaya sahip çıkın Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İslam dünyasına Gazze çağrısı: Bu davaya... Haberi Görüntüle

'TEKNOFEST BİLİMİ VE AHLAKI DÜSTUR EDİNEN BİR RUH'

TEKNOFEST'in bağımsızlığı, kardeşliği, bilimi ve ahlakı düstur edinen bir ruh olduğunu dile getirdi.

Bu ruhun Türkiye ile Azerbaycan'ı tam bağımsız ve müreffeh kılacağının altını çizen Selçuk Bayraktar, konuşmasına şu sözlerle devam etti:

Azerbaycan ve Ermenistan'dan sınır belirleme anlaşması: 'İade' protokolü imzalandı Azerbaycan ve Ermenistan'dan sınır belirleme anlaşması: 'İade' protokolü imzalandı Haberi Görüntüle

''DÜNYA TÜRKÜN GÜCÜNÜ GÖRSÜN, YERİNİ BİLSİN'

"TEKNOFEST, semalarımızı, denizlerimizi, topraklarımızı koruyup yeşertecek yüksek teknolojiyi tüm toplumla birlikte geliştirme seferberliğidir.

Dün ilk kez görmenin nasip olduğu işgalden azat olmuş kadim şehrimiz Şuşa'da, Çıdır düzünde, o engin düzlükte hür bir şekilde yürürken bu ruhu daha da derinden hissettim. 'TEKNOFEST'i neden yapıyoruz?' diye sorduğum üniversite öğrencisi genç bir kız kardeşim bu ruhu ifade etti. Dünya Türkün gücünü görsün, yerini bilsin."

Kahve Dünyası boykotu yükleniyor: Refah'taki katliamı 'Hamursuz kek' ile kutladı: Kafe zincirine tepkiler çığ oldu Kahve Dünyası boykotu yükleniyor: Refah'taki katliamı 'Hamursuz kek' ile kutladı:... Haberi Görüntüle

TEKNOFEST'İN MOTTOSU ARTIK ZİHİNLERDE YER ETTİ

Bayraktar, yola çıkarken "Bir uşak gelsin, bir tayyareye değsin, belki o ülkelerimizi müdafaa edecek insansız hava araçlarını, tayyareleri hazırlayacak" diye anlatmaya çalıştıkları TEKNOFEST'in mottosunun artık zihinlerde yer ettiğini belirterek, sözlerini şöyle tamamladı:

"Bundan sonra bize düşen Türk uşaklarının yolunu açmak için durmadan çalışmaktır. İnanıyorum ki bu yarışmalardan çıkacak genç kardeşlerim, bu ruhtan aldıkları feyz ile ilerleyecek, tam bağımsızlık mücadelesinde en önde olacaklardır. TEKNOFEST Azerbaycan'ın yürütücüleri, Azerbaycan Dijital Gelişim ve Ulaştırma Bakanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına teşekkür ediyorum. Gece gündüz emek veren Türkiye Teknoloji Takımı Vakfımızdaki ekibimiz ve gönüllülerimiz olmasaydı bu kadar başarılı bir TEKNOFEST yaşayamazdık.

Bakırköy Sahil, Özgürlük meydanı metro durağı kapalı mı? Bakırköy Kayaşehir metro neden çalışmıyor? Bakırköy Sahil, Özgürlük meydanı metro durağı kapalı mı? Bakırköy Kayaşehir... Haberi Görüntüle

AZERBAYCAN'A TEŞEKKÜR

Kardeşliğimizi daha güçlü kılacak TEKNOFEST'i himaye eden Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere desteğini esirgemeyen tüm paydaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Can Azerbaycan'ın bağımsızlık günü mübarek olsun. Aşk olsun Azerbaycan, aşk olsun Türkiye."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading