Yandex Metrica

Selçuk Bayraktar'dan AKINCI paylaşımı: AKINCI'nın sırrı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mesajında!

Selçuk Bayraktar'dan AKINCI paylaşımı: AKINCI'nın sırrı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mesajında!

AKINCI TİHA, İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin düşen helikopterinin yerini başarıyla tespit etti. Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, AKINCI'nın sırrını sosyal medya hesabından paylaştı.

Gündem

21.05.2024, 14:12

Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabı üzerinden 'AKINCI'nın sırrı' adlı bir paylaşım yaparak bir video yayımladı.

Yayımlanan videoda AKINCI'nın 6 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşen uçuşunun öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından okunan bir mesaj dikkat çekti.

YKS (TYT) bitiş saati | YKS 1.oturum TYT saat kaçta bitecek? TYT'den öğrenciler kaçta çıkacak? YKS (TYT) bitiş saati | YKS 1.oturum TYT saat kaçta... Haberi Görüntüle

AKINCI'NIN SIRRI: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN MESAJINDA!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Selçuk Bayraktar'ın paylaştığı videoda şu ifadeleri kullanıyor;

"Türkiye, devlet tecrübesi 2 bin 200 yılı aşan bir ülkedir. Bu vasfımızı, her dönemde en güçlü, en ileri, en etkili siyasi, askeri, ekonomik, toplumsal altyapıyı kurmuş olmamıza borçluyuz. Devlet yönetimindeki görevlerimiz boyunca, ülkemizi bu tarihi mirasına layık seviyeye getirmenin mücadelesini verdik. İnancımızı ve neslimizi korumanın yolunun, bağımsızlığımıza ve geleceğimize sahip çıkmaktan geçtiğini hiç unutmadık.

Maziden atiye kurduğumuz köprü ile Türkiye'yi her alanda dünyanın en ileri ülkeleri arasına yükseltmeye ahdettik. Bilhassa savunma sanayimizi kendi kendimize yeterli hale getirmek için çok çalıştık.Karada, denizde, havada ve inşallah uzayda, dostlarına güven, düşmanlarına korku veren bir Türkiye hedefine odaklandık. Elde ettiğimiz başarıyla, Türk Milletinin yüksek teknolojiye dayalı sistemleri üretme ve kullanma yeteneğini tüm dünyaya gösterdik.

BAYRAKTAR serisi silahlı/silahsız insansız hava araçları, işte bu gayretin en başarılı eserlerinden biridir. Gençlerimizin, demokrasiden ekonomiye ve özellikle de teknolojiye kadar her alanda kurduğumuz güçlü altyapı üzerinde 2053 ve 2071 vizyonlarını hayata geçireceklerine yürekten inanıyorum. 'İstiklalimiz ve istikbalimiz için hep daha ileriye' diyerek, AKINCI TİHA projesi ile bir üst aşamaya geçen bu çalışmada emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun."

Habere Tepki Ver

3

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading