Yandex Metrica

Selçuk Bayraktar Kızıl Elma'yı paylaştı! Uçuş tarihini verdi

Selçuk Bayraktar Kızıl Elma'yı paylaştı! Uçuş tarihini verdi

İnsansız Savaş Uçağı Kızılelma'nın boyalı haliyle ilk fotoğrafını paylaşan Baykar Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, müjdeli haberi verdi. Kızılelma'nın ilk uçuşunu gelecek yıl yapacak.

Gündem

07.02.2024, 20:14

Yerli savunma sanayiinde son yıllarda oldukça başarılı işlere imza atan Türkiye, Türkiye'nin yerli İHA ve SİHA'larını üretmeye devam ediyor.

Bayraktar TB2'nin mimarı ve Baykar Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, Türkiye'nin ilk yerli savaş uçağı Kızılelma ile ilgili yaptığı paylaşımla Kızıl Elma hakkında açıklamada bulundu.

YKS (TYT) bitiş saati | YKS 1.oturum TYT saat kaçta bitecek? TYT'den öğrenciler kaçta çıkacak? YKS (TYT) bitiş saati | YKS 1.oturum TYT saat kaçta... Haberi Görüntüle

KIZIL ELMAN’NIN İLK BOYALI FOTOĞRAFI

Baykar Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, İnsansız Savaş Uçağı Kızılelma'nın boyalı haliyle ilk fotoğrafını paylaştı. Selçuk Bayraktar paylaşımına 'Bayraktar #KIZILELMA'nın boyalı haliyle ilk fotoğrafı... Ergin Saygun Paşamız, Ömer Amcam ve Başkan Köseoğlu...' dedi.

Bayraktar, "İnşallah Kızılelma'nın ilk uçuşunu gelecek yıl göreceğiz. TB3'ün ilk uçuşu da ya bu yıl sonunda ya da gelecek yılın başında olacak." diye konuştu.

Bahçeli’den YSK’ya Hakkari çıkışı: Seçimlere katılması başlı başına bir skandaldır Bahçeli’den YSK’ya Hakkari çıkışı: Seçimlere katılması başlı başına bir skandaldır Haberi Görüntüle

KIZILELMA'NIN İLK UÇUŞ TARİHİNİ VERDİ

Baykar'ın katlanabilir kanatlı ve kısa pistlerden iniş-kalkış yapabilecek olan Bayraktar TB3 ve İnsansız Savaş Uçağı Kızılelma (MİUS) üzerine çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Bayraktar, Kızılelma'nın ilk uçuşunu gelecek yıl yapacağını söyledi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading