Yandex Metrica

Sitede Ara

Seçim öncesi provokasyon! Sakarya'da bir şahıs Atatürk büstüne baltayla saldırdı

Türkiye 31 Mart'ta yapılacan olan yerel seçimlere doğru hızla ilerlerken provokasyon odakları sahneye indi. Bugün Sakarya Akyazı’da bir şahıs meydanda bulunan Atatürk büstüne elinde baltayla saldırdı. Atatürk büstüne saldırı gerçekleştiren şahıs daha sonra polis ekiplerinde gözaltına alındı. 

Gündem

29.03.2024, 04:32

Söz konusu olay bugün saat 16:40 sıralarında Sakarya'nın Akyazı ilçe merkezi Necati Temel Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 51 yaşında olan vatandaşın şizofreni hastası olduğu iddia edildi.

Sağmalcılar Viyadüğü saat kaçta kapalı, ne zaman açılacak? Sağmalcılar Viyadüğü saat kaçta kapalı, ne zaman açılacak? Haberi Görüntüle

POLİS EKİPLERİ DEVREYE GİRDİ

Atatürk büstüne gerçekleştirilen saldırı sonrası çevredeki vatandaşlar duruma müdahale ederken, 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. 

İstanbul'da ucuz tatlı nerede satılıyor? Bayramda en ucuz baklava nereden alınır? İstanbul'da ucuz tatlı nerede satılıyor? Bayramda en ucuz baklava nereden... Haberi Görüntüle

GÖZALTINA ALINDI

Vatandaş ihbarı üzerine bölgeye intkal eden polis ekipleri baltayla Atatürk büstüne saldıran şahsı baltayla birlikte gözaltına aldı. 

2024 İstanbul Fanta Fest ne zaman? Ankara-İzmir Fanta Fest ücretsiz mi, biletli mi? 2024 İstanbul Fanta Fest ne zaman? Ankara-İzmir Fanta Fest ücretsiz... Haberi Görüntüle

2 KEZ SİNİR HASTANESİNDE TEDAVİ GÖRMÜŞ

Aktarılan bilgiye göre, Atatürk büstüne saldırı gerçekleştiren Y.U. adlı şahsın 2 kez ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedavi gördüğü ve ayrıca Akyazı Sulh Hukuk Mahkemesince akıl sağlığının kısıtlı olduğuna dair karar verildiği öğrenildi.

Dışişleri Bakanlığı'ndan Gazze'deki ateşkes kararıyla ilgili açıklama: Önemli bir adım! Dışişleri Bakanlığı'ndan Gazze'deki ateşkes kararıyla ilgili açıklama: Önemli bir adım! Haberi Görüntüle

MAHKEMEYE SEVK EDİLECEK

Bölgeye gelen polis ekipleri tarafından karakola götürülen  ve sorgusu devam eden Y.U., buradaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Akyazı Sulh Hukuk Mahkemesine sevk edilecek.  

 

Habere Tepki Ver

1

1

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading