Yandex Metrica

Savcılıktan 'kuran kursunda çocuklara acımasız dayak' başlıklı haberlere ilişkin açıklama!

Savcılıktan 'kuran kursunda çocuklara acımasız dayak' başlıklı haberlere ilişkin açıklama!

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sosyal medya platformları ve haber sitelerinde yer alan ‘kuran kursunda çocuklara acımasız dayak’ başlıklı haberlere ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada konuyla ilgili soruşturmanın tüm yönleriyle ve titizlikle devam ettiği ifade edildi.

Gündem

21.03.2024, 12:34

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı bazı sosyal medya platformları ve haber sitelerinde 'kuran kursunda çocuklara acımasız dayak' başlıklı haber ve görüntülerle ilgili bir basın açıklaması yapılmasına ihtiyaç duyulduğunu belirterek yazılı bir açıklamada bulundu. 

Gazze’ye en çok yardım yapan ülke Türkiye: Toplam yardım miktarı 52 bin tonu aştı Gazze’ye en çok yardım yapan ülke Türkiye: Toplam yardım miktarı... Haberi Görüntüle

SORUŞTURMA TİTİZLİKLE DEVAM EDİYOR 

Yapılan açıklamada " Bahse konu olayla ilgili suç yeri itibariyle Büyükçekmece Cumhuriyet başsavcılığımızca 24/02/2023 tarihinde derhal soruşturma başlatılmıştır.

Soruşturma kapsamında 25/02/2023 tarihinde gözaltına alınan şüpheli tutuklanması istemiyle sevk edildiği nöbetçi sulh ceza hakimliğince kasten yaralama suçundan aynı gün tutuklanarak ceza infaz kurumuna gönderilmiştir. Soruşturmaya tüm yönleriyle ve titizlikle devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur "denildi

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading