SON DAKİKA

Sitede Ara

Savcılık tek tek inceliyor! 'Şampiyonlar Ligi' fenomenlerinin mal varlıklarına el konuldu!

Savcılık tek tek inceliyor! 'Şampiyonlar Ligi' fenomenlerinin mal varlıklarına el konuldu!

Dilan Polat'ın 2019 yılında paylaştığı ve sosyal medyanın 'şampiyonlar ligi' olarak isimlendirdiği fotoğrafta bulunan 12 kişinin tüm mal varlıklarına savcılığın talimatıyla el konuldu.

Gündem

23.01.2024, 21:47

Savcılık tarafından sosyal medya fenomenleri hakkında kara para akladıkları iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında tüm mal varlıklarına el konma kararı verildi. O fotoğrafta olmayan Tayyar Taylan Öz ve Özlem Öz çiftinin de tüm mal varlıklarına el konuldu. 

25 Şubat İFTAR SAATİ: İmsakiye ile İstanbul Ankara, İzmir ve... Haberi Görüntüle

HEPSİNİN YURT DIŞI ÇIKIŞ YASAĞI VAR

Dilan Polat’ın 2019 yılında paylaştığı ve ‘Şampiyonlar ligi’ olarak nitelendirdiği fotoğrafta bulunan 15 fenomen hakkında geçtiğimiz günlerde yurt dışı çıkış yasağı kararı uygulanmıştı.

Bazı insanlara güvenmeyeceksin demişti! Taksicinin katili hakim karşısında! Haberi Görüntüle

ÖZ ÇİFTİNE SORUŞTURMA

Tayyar Taylan Öz ve Özlem Öz hakkında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılmıştı. Öz çifti hakkında, 'Suç işlemek amacıyla örgüt kurma', 'Suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma', 'Resmi belgede sahtecilik', 'Vergi usul kanununa muhalefet' ve 'Malvarlığı değerlerinin gayri meşru kaynağını gizlemek' suçlarından başlatılan soruşturma sürüyor. Ayrıca Öz çifti ve Özlem Öz'ün annesi hakkında yurt dışı çıkış yasağı verilmişti. Son olarak, Tayyar Taylan Öz ve Özlem Öz'ün taşınır taşınmaz tüm mal varlıklarına el konuldu.

İstanbul'un göbeğinde korku dolu anlar: 19 kişi kurtarıldı Haberi Görüntüle

İŞTE ŞAMPİYONLAR LİGİNDE YER ALAN FENOMENLERİN İSİMLERİ...

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında sosyal medya fenomenleri Eylül Öztürk Özkan, Feyzanur Başar, İleyda Topal, İlke Elagöz, Kadir Yiğit, Merve Nur Korkut, Muhammed Oğuz Başar, Murat Yiğit, Tolunay Topal, Yasemin Yiğit, Tuğba Demir, Yavuz Selim Korkut'un taşınır taşınmaz tüm mal varlıklarına el konuldu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading