Yandex Metrica

Savcılık harekete geçti! Baykar'a iftira atan İBB'nin provokatörleri hakkında soruşturma!

Savcılık harekete geçti! Baykar'a iftira atan İBB'nin provokatörleri hakkında soruşturma!

Baykar'a "jet yakıtı satmışlar" iftirası atan ve terör örgütü propagandası yaptığı tespit edilen Evren Barış Yavuz hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından re’sen soruşturma başlatıldı.  

Gündem

15.05.2024, 15:14

Baykar'a 'jet yakıtı satmışlar' iftirası atan ve 'Alevilerin neden bir PKK'sı olmalıydı' başlıklı yazıyı yazarak terör örgütü propagandası yaptığı tespit edilen Evren Barış Yavuz hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından re'sen soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan enflasyon için tarih verdi: Düşüş eğilimine girecek Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan enflasyon için tarih verdi: Düşüş eğilimine... Haberi Görüntüle

"İSRAİL'E JET YAKITI SATILDI" İFTİRASI 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun iletişim kampanyalarını yöneten ekipten olduğu tespit edilen ve PKK yanlısı paylaşımları ile gündemden düşmeyen Evren Barış Yavuz, Türkiye'nin savunma sanayisindeki başarılı projelerine imza atmaya devam eden BAYKAR Teknoloji'ye "İsrail'e jet yakıtı satıldı" diyerek iftira kampamyası başlattı. 

Van'da askeri araç devrildi! Çok sayıda asker yaralandı Van'da askeri araç devrildi! Çok sayıda asker yaralandı Haberi Görüntüle

BAYRAKTAR: İFTİRA YARGIYA TAŞINACAK 

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar, İsrail'e jet yakıtı satıldığı iddialarına çok sert tepki göstererek iddiaların kesinlikle doğru olmadığını açıklayarak yalanladı. Bayraktar, konuyu yargıya taşıyacaklarının altını çizerek, kazanılan tazminatın Gazze'ye yardım olarak gönderileceğini açıkladı. 

Erdoğan - Miçotakis görüşmesinde ince detay! Trabzonsporlu Bartholomeos davet edildi Erdoğan - Miçotakis görüşmesinde ince detay! Trabzonsporlu Bartholomeos davet edildi Haberi Görüntüle

SAVCILIKTAN SORUŞTURMA

Baykar'a "jet yakıtı satmışlar" iftirası atan ve terör örgütü propagandası yaptığı tespit edilen Evren Barış Yavuz hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından re'sen soruşturma başlatıldığı bildirildi. 

Sözleşmeli Öğretmen atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı! Sözleşmeli Öğretmen atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı! Haberi Görüntüle

"ALEVİLERİN NEDEN BİR PKK'SI OLMALIYDI" 

Başsavcılık, bir internet sitesinde yer alan ve Evren Barış Yavuz isimli kişi tarafından yazıldığı iddia edilen, "Alevilerin neden bir PKK'sı olmalıydı" başlıklı yazıda, suç olabilecek söz ve beyanlara yer verildiğini belirledi. Bunun üzerine Yavuz ile yazıyı yayınlayanlar hakkında "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" ve "suç işlemeye tahrik" suçlarından resen soruşturma başlatıldı.

Erdoğan'ın imzasıyla yayımlandı: Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de Erdoğan'ın imzasıyla yayımlandı: Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de Haberi Görüntüle

HESABINI KAPATIP ORTADAN KAYBOLDU 

Ekrem İmamoğlu'na bağlı İBB İPA'da görevli olduğu ortaya çıkan ve PKK yanlısı paylaşımları ile dikkat çeken Evren Barış Yavuz hesabını kapatıp kayboldu.

Türkiye'de milli yas ne kadar sürecek? Türkiye'de milli yas ne kadar sürecek? Haberi Görüntüle

İBB BAYRAKTAR'A İFTİRA ATAN İSME RESMEN SAHİP ÇIKTI

IPA çalışanı Evren Barış Yavuz hakkında inceleme başlatması beklenen İBB ise Selçuk Bayraktar ve Haluk Bayraktar'a "İsrail'e jet yakıtı sattıkları" iftirasını atan Evren Barış Yavuz'a resmen sahip çıkmış, Haluk Bayraktar'a dava açacaklarını belirtmişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Loading