Yandex Metrica

Sitede Ara

Şanlıurfa'da çıplak kadın sokakta neden gezdi? Şanlıurfa'da çıplak kadın olayı ne 2024?

Şanlıurfa'da çıplak kadın sokakta neden gezdi? Şanlıurfa'da çıplak kadın olayı ne 2024?

Şanlıurfa'da sokaklarda çıplak dolaşan bir kadın, vatandaşların dikkatini çekti ve olay hızla gündeme oturdu. Kadının kim olduğu ve neden çıplak dolaştığı konusunda yapılan araştırmalar devam ediyor. Peki, Şanlıurfa'da çıplak kadın sokakta neden gezdi? Şanlıurfa'da çıplak kadın olayı ne 2024?

Gündem

20.05.2024, 09:27

Viranşehir ilçesinde psikolojik sorunları olduğu ve uyuşturucu madde kullanmış olabileceği iddia edilen genç bir kadın, sokak ortasında çıplak bir şekilde görüntülendi. Bu olay, hızla ilçe ve çevresinde dikkat çekti ve kamuoyunda tartışma yarattı. Peki, Şanlıurfa'da çıplak kadın sokakta neden gezdi? Şanlıurfa'da çıplak kadın olayı ne 2024?

Tek bir sözü sokakları doldurdu! Erdoğan'ın o cümlesi darbeyi püskürttü:  Milletimiz meydanlara insin! Tek bir sözü sokakları doldurdu! Erdoğan'ın o cümlesi darbeyi püskürttü:... Haberi Görüntüle

ŞANLIURFA'DA ÇIPLAK KADIN SOKSKTA NEDEN GEZDİ?

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde cep telefonuyla kaydedilen bir görüntü, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Görüntülerde, psikolojik sorunları olduğu ve uyuşturucu madde kullanmış olabileceği öne sürülen genç bir kadın, sokak ortasında çıplak bir şekilde görüntülendi. Bu olay, bölgede büyük yankı uyandırdı ve kamuoyunda geniş çapta tartışma konusu oldu.

Ölüm döşeğindeyken gerçeği söyledi: DNA testiyle gelen tazminat! Meğerse gerçek babası... Ölüm döşeğindeyken gerçeği söyledi: DNA testiyle gelen tazminat! Meğerse gerçek... Haberi Görüntüle

ŞANLIURFA'DA ÇIPLAK KADIN OLAYI NE 2024?

Kadının çıplak halini cep telefonu ile kayda alan vatandaş "Neden böyle giyindin?" sorusunu kadına yöneltti. Kadın ise "Çünkü şu an bir savaş içindeyiz. Ve sıkıntılar yaşıyorum, kendimi ifade edemiyorum" açıklamasında bulundu.

Habere Tepki Ver

0

2

1

0

1

0

0

1


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading