Yandex Metrica

Samsun 19 Mayıs Zeynep Bastık konseri başlama saati | Konser saat kaçta, nerede başlayacak?

Samsun 19 Mayıs Zeynep Bastık konseri başlama saati | Konser saat kaçta, nerede başlayacak?

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Samsun'da büyük bir coşkuyla kutlanacak. Samsun'daki etkinliklerde ünlü şarkıcı Zeynep Bastık da sahne alacak. Zeynep Bastık Samsun konserine katılımın oldukça fazla olması bekleniyor. 19 Mayıs Pazar günü Samsun'da Zeynep Bastık konserini kaçırmak istemeyenler konserin başlama saatini araştırmaya başladı. 

Gündem

21.05.2024, 20:52

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Samsun’da 19 Mayıs Gençlik Festivali düzenleniyor. Festival kapsamında sevilen şarkıcı Zeynep Bastık da 19 Mayıs Pazar günü sahneye çıkacak ve en popüler şarkılarını binlerce kişiyle birlikte seslendirecek. Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleşecek olan festivalde Zeynep Bastık'ı canlı dinlemek isteyen müzik severler Samsun 19 Mayıs Zeynep Bastık konseri saat kaçta başlayacak? sorusuna yanıt aramaya başladı.

Samsun bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024? Samsun bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024? Haberi Görüntüle

19 MAYIS SAMSUN ZEYNEP BASTIK KONSERİ BAŞLAMA SAATİ

Zeynep Bastık 19 Mayıs Pazar akşamı binlerce kişiyle birlikte en sevilen şarkılarını selendirecek. Zeynep Bastık Samsun konseri başlama saati ise 20.00 olarak açıklandı. Konserin ne zaman biteceğine dair ise saat verilmedi. 

Hem ahlaksız hem pişkin! Takside taciz skandalı: Genç kızlara küfür yağdırdı! Hem ahlaksız hem pişkin! Takside taciz skandalı: Genç kızlara küfür... Haberi Görüntüle

ZEYNEP BASTIK KONSERİ NEREDE?

Konser Samsun Batı Park'ta düzenlenecek. Konser ücretsizdir ve tüm vatandaşlar davetlidir. 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading