Yandex Metrica

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI belli oldu! Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvurusu 2024, başvuru ne zaman, nasıl yapılır? hangi branşlarda kontenjan var?

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI belli oldu! Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvurusu 2024, başvuru ne zaman, nasıl yapılır? hangi branşlarda kontenjan var?

Sağlık Bakanlığı 2024 yılı personel alımı branş ve kadro dağılımını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de yaptığı konuşma sırasında Sağlık Bakanlığı bünyesine personel, işçi alımı yapılacağını duyurmuştu. Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvurusu 2024, başvuru ne zaman, nasıl yapılır? hangi branşlarda kontenjan var? İşte merak edilenler...

Gündem

23.04.2024, 18:19

Sağlık Bakanlığı 35 bin sağlık personeli alacağını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sağlık Bakanlığı bünyesine 35 bin sağlık personeli alınacağını açıkladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 2024 yılında 35 bin personel alınacağını duyurmasının ardından en çok merak edilen konulardan birisi hangi branşlarda, hangi şehirlerde personel alımı yapılacağı oldu.

İşte detaylar...

Ru dizisi 4. bölüm çıkış tarihi | RU dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Ru dizisi 4. bölüm çıkış tarihi | RU dizisi yeni... Haberi Görüntüle

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ''Önümüzdeki ay kamuya 15 bini hemşire olmak üzere 35 bin sağlık personeli daha alıyoruz.'' ifadelerini kullanarak müjdeyi duyurdu.

Sağlık Bakanlığı'nın personel alımı için ÖSYM'ye kılavuz detaylarını göndermesiyle birlikte alım süreci başlıyor.

Sağlık personeli olmak isteyen adaylar, KPSSS puanına göre tercihte bulunacak.

Kılavuzun Şubat ayında yayımlanması bekleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading