Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya adresinden Reyhanlı Devlet Hastanesi'nde tedavi gören depremzedelere ilişkin paylaşımda bulunarak, "Hatay'ın Reyhanlı ilçesi Devlet Hastanesinde tedavi gören vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Depremde sahaya koşan sağlık çalışanı arkadaşlarımızla sohbet ettik. Onlara sonsuz teşekkür! Bugünlerde binlerce kez duysak yine duymak isteyeceğimiz söz: İyiyim!" açıklamasında bulundu.
Ziyarete ilişkin görüntüler de paylaşan Bakan Koca, hastanede tedavi gören depremzedelere geçmiş olsun dileklerini iletti.
Konya'da 15 Temmuz'da bugün otobüsler bedava mı? Konya'da toplu taşıma...Hatay’ın Reyhanlı ilçesi Devlet Hastanesinde tedavi gören vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Depremde sahaya koşan sağlık çalışanı arkadaşlarımızla sohbet ettik. Onlara sonsuz teşekkür!
— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) >February 19, 2023
Bugünlerde binlerce kez duysak yine duymak isteyeceğimiz söz: “İyiyim!” >pic.twitter.com/bSJzKsRybn
"SAĞLIK ÇALIŞANLARI YÜREKLERİNİ ORTAYA KOYDU"
Sağlık çalışanları ve hekimlerin olağanüstü bir gayret göstererek yüreklerini ortaya koyduklarını ve depremden hemen sonra alanda bulunma çabası içinde olduklarını ifade eden Sağlık Bakanı Koca, bunun çok önemli olduğunu vurguladI.
Dct Trading Dış Ticaret katılım endeksine uygun mu? DCT halka..."RABBİM ZORLUKLARIMIZI KOLAYLAŞTIRSIN"
Bakan Koca, depremin ilk gününden bu yana sağlık alanındaki ihtiyaçların artık farklılaştığını belirterek, "Rabbim zorluklarımızı kolaylaştırır inşallah." ifadesini kullandı ve sağlık çalışanlarına teşekkür dileklerini iletti.