Yandex Metrica

Sağanak yağış ve altyapı yetersizliği sebebiyle İstanbul'da hayat felç oldu

Sağanak yağış ve altyapı yetersizliği sebebiyle İstanbul'da hayat felç oldu

İstanbul'da sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağmur, altyapı yetersizliği ile birlikte zor anlara davetiye çıkardı. Sokakları su basarken Levent'te metro istasyonu sular altında kaldı. Araçlar ilerleyemedi.

Gündem

23.01.2024, 19:40

İstanbul'da etkili olağan sağanak yağış hayatı felç etti. Altyapı yetersizliği sebebiyle Kapalıçarşı'nın bazı bölümlerini ve metro istasyonlarını su bastı.

Son dakika... Yeni atamalar Resmi Gazete'de: Dışişleri Bakan Yardımcılığına 3 isim atandı Son dakika... Yeni atamalar Resmi Gazete'de: Dışişleri Bakan Yardımcılığına 3... Haberi Görüntüle

VATANDAŞ YÜRÜMEKTE ZORLANDI

Zincirlikuyu'da metroya giden Zorlu Center yaya alt geçidinde oluşan yoğun su birikintileri nedeniyle vatandaşlar yürümekte zorlandı.

Mecidiyeköy'de sağanağın başlamasıyla yolcular metrobüs, metro ve otobüs duraklarına sığındı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan 'Hafize Gaye Erkan' iddialarıyla ilgili açıklama! Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan 'Hafize Gaye Erkan' iddialarıyla ilgili açıklama! Haberi Görüntüle

KENTTE TRAFİK YOĞUNLUĞU ARTTI

Yağış nedeniyle kent genelinde trafik yoğunluğu da arttı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Yoğunluk Haritası verilerine göre saat 11.25 itibarıyla yoğunluk yüzde 56 olarak ölçüldü.

Öte yandan, tramvay seferleri sadece Kabataş-Karaköy ve Bağcılar-Sirkeci istasyonları arasında yapılabiliyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading