Yandex Metrica

Sitede Ara

Rahat uyu şehidim! Bakan Özhaseki duyurdu: Şehit Özdemir’in ailesine evini bu hafta teslim edeceğiz

Rahat uyu şehidim! Bakan Özhaseki duyurdu: Şehit Özdemir’in ailesine evini bu hafta teslim edeceğiz

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Kahramanmaraşlı şehidimiz, Müslüm evladımızın ailesinin evi hazır, inşaatını bitirdik. Evimizi bu hafta eşyaları hazır bir şekilde teslim edeceğiz inşallah. Hayırla, sağlıkla otursunlar." ifadelerini kullandı.

Gündem

19.02.2024, 18:45

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde şehit düşen Piyade Er Müslüm Özdemir’in depremde evi yıkılan ailesine verdiği sözü yerine getiren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Sözümüzü tutmanın huzuru içindeyiz…" dedi.

Bayramın ikinci günü hava nasıl olacak? Meteorolojiden o illere sağanak yağış uyarısı geldi! İşte 11 Nisan Çarşamba il il hava durumu... Bayramın ikinci günü hava nasıl olacak? Meteorolojiden o illere sağanak... Haberi Görüntüle

"ŞEHİDİMİZİN AİLESİNİN EVİNİ BİTİRDİK"

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kahramanmaraşlı şehidimiz, Müslüm evladımızın ailesinin evi hazır, inşaatını bitirdik. Evimizi bu hafta eşyaları hazır bir şekilde teslim edeceğiz inşallah. Hayırla, sağlıkla otursunlar." ifadelerini kullandı.

Son dakika... AFAD duyurdu! Malatya'da korkutan deprem Son dakika... AFAD duyurdu! Malatya'da korkutan deprem Haberi Görüntüle

"BU HAFTA TESLİM EDECEĞİZ"

"Evimizi bu hafta eşyaları hazır bir şekilde teslim edeceğiz inşallah. Hayırla, sağlıkla otursunlar." diyen Özhaseki, "Müslüm evladımızın da mekânı cennet olsun. Rabbim cennetinde Peygamber Efendimize komşu eylesin. Şehitlerimizin emanetlerine gözümüz gibi bakmaya devam edeceğiz." dedi.

 

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Loading