Yandex Metrica

Sitede Ara

Planörcü Merdan Yanardağ'a sahipleri kota koydu! Muharrem İnce'ye karşı öyle bir çark etti ki...

Planörcü Merdan Yanardağ'a sahipleri kota koydu! Muharrem İnce'ye karşı öyle bir çark etti ki...

Terör örgütlerine kök söktüren SİHA'lara 'planör' diyerek her yerde alay konusu olan Merdan Yanardağ, 2018 seçimlerinde muhalefetin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye meydan okudu; İnce ise resti görüp 'yayına çıkalım' deyince Yanardağ geri adım attı.

Gündem

23.01.2024, 19:41

PKK terörüne büyük darbeler indiren silahlı insansız hava araçlarına 'planör' diyerek tüm Türkiye'nin alay konusu olan Merdan Yanardağ, bugünlerde kafayı CHP ve İYİ Parti'den ödenek aldığını ortaya çıkaran Muharrem İnce'ye taktı. 

Memleket Partisi Genel Başkanı İnce'nin ifşa ettiği bilgiler sonrası CHP'den düzenli olarak ödenek aldığını kabul etmek zorunda kalan TELE1 Genel Yayın Yönetmeni Yanardağ, 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde CHP'nin adayı İnce'yi suçladı ve "Gel seçim gecesini konuşalım" diyerek meydan okudu. 

'Öleceksek burada ölelim' bu sözü hafızalara kazınmıştı! Dönemin Adalet Bakanı Bekir Bozdağ 15 Temmuz'da yaşadıklarını anlattı! 'Öleceksek burada ölelim' bu sözü hafızalara kazınmıştı! Dönemin Adalet Bakanı... Haberi Görüntüle

İNCE'DEN REST: YÜREĞİN, CESARETİN, ONURUN VARSA...

Muharrem İnce

Muharrem İnce ise bu meydan okumaya resti çekerek, "Seçim gecesini konuşmaya hazırım. Ben sana tweet attım, 'gelmeye hazırım' diye... Henüz senden bir cevap gelmedi. Programa çıkabiliriz. Seçim gecesi yanımda olan CHP'lileri de çağırabilirsin" dedi. 

"Onları da davet et kanalına. Ben de geleyim seçim gecesini konuşalım. İftiraları bırakın. Adam olun. Bir şey daha söyleyeceğim. Sadece seçim gecesini konuşacağız söz veriyorum. Yüreğin varsa, cesaretin varsa, onurun varsa gel beni çağır oraya" ifadelerini kullanan İnce'nin bu açıklaması karşısında Yanardağ geri adım attı. 

Maç bitti Almanlar durmadı! Alman polisinden 'Bozkurt' işareti hazımsızlığı: Selamı verenlere soruşturma! Maç bitti Almanlar durmadı! Alman polisinden 'Bozkurt' işareti hazımsızlığı: Selamı... Haberi Görüntüle

YANARDAĞ ÇEKTİĞİ RESTİ UNUTTU

"Gel seçim gecesini konuşalım" ifadesinden geri adım atan Yanardağ, Muharrem İnce'yi Twitter'da yazdıklarıyla suçlamayı sürdürdü. İnce'yi TELE1'e davet etmeyeceğini açık eden Merdan Yanardağ, "Sarayın yeni 'muhbiri' cinlik yapmaya kalkıyor. Seçim gecesini konuşmaya hazırmış. İftiracı hala anlamaza yatıyor. Yapılması gereken şey, basit bir açıklamadır. O gece neden halkın önüne çıkmadın, ülkeyi neden yüzüstü bıraktın? Sen açıkla, biz yayınlarız. Soytarılığın lüzumu yok!" diye yazdı. 

Merkez Bankası Temmuz faiz kararı ne zaman? MB faiz indirir mi? Merkez Bankası Temmuz faiz kararı ne zaman? MB faiz indirir... Haberi Görüntüle

PATRONLARINDAN İZİN ÇIKMADI 

Yanardağ böylece Muharrem İnce'nin bir iddiasını daha doğrulamış oldu. İnce geçtiğimiz günlerde CHP ve İYİ Parti'nin HalkTV, TELE1 ve KRT'ye düzenli maaş verdiğini dile getirmiş, CHP kontrolünde olmaları nedeniyle bu kanalların kendisini yayına çıkarmadığını kaydetmişti. 

İnce, "Halk TV, Tele 1, KRT, CHP’den ve İyi Parti’den her ay düzenli maaş alıyor. Miktarlarını bile söylerim. Son zamları bilmiyorum ama. Bir de haber yaptıkları zaman 'maaşı keseriz' diye tehdit ediyorlar, sonra bu ülkeye demokrasi getireceğiz diyorlar" demişti. Merdan Yanardağ'ın CHP'den aldığı ödenek nedeniyle Muharrem İnce'yi yayına çıkaramadığı sanılıyor. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading