Yandex Metrica

PKK'ya nefes almak yok! Şırnak'ta 516 personelle dev operasyon

PKK'ya nefes almak yok! Şırnak'ta 516 personelle dev operasyon

Son dakika haberleri... İçişleri Bakanlığı, Şırnak'ta 516 jandarma personeli ve güvenlik korucusunun katılımıyla "Eren Kış-13 Operasyonu"nun başlatıldığını bildirdi.

Gündem

23.01.2024, 18:32

İçişleri Bakanlığı, Şırnak'ta Eren Kış-13 Gabar-Karageçit-İnceler Şehit Jandarma Er Selçuk Şahin Operasyonu'nun başlatıldığını duyurdu.

Trump hapis yatacak mı? Trump'ın ABD Başkan adaylığı düşer mi? Trump hapis yatacak mı? Trump'ın ABD Başkan adaylığı düşer mi? Haberi Görüntüle

516 PERSONEL GÖREV ALIYOR

Bakanlıktan yapılan açıklamada, PKK'yı ülke gündeminden çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek maksadıyla Şırnak Jandarma Bölge Komutanlığı sevk ve idaresinde başlatılan operasyonda, jandarma komando, jandarma özel harekat ve güvenlik korucusu timlerinden oluşan 516 personel ile 43 operasyonel timin görev aldığı belirtildi.

Ege'de deprem paniği! Kaç şiddetinde oldu, hangi iller hissetti? Ege'de deprem paniği! Kaç şiddetinde oldu, hangi iller hissetti? Haberi Görüntüle

TERÖRLE MÜCADELEDE KARARLILIK VURGUSU

Açıklamada, yurt içinde terörün tamamen ortadan kaldırılmasına yönelik yürütülen Eren Kış Operasyonları'nın halkın desteği ile inançlı ve kararlı bir şekilde başarıyla devam ettiği ifade edildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading