Yandex Metrica

Peş peşe depremler! Elazığ Kahramanmaraş ve Hakkari fena sallandı

Peş peşe depremler! Elazığ Kahramanmaraş ve Hakkari fena sallandı

Türkiye, beşik gibi sallanmaya devam ediyor. Hakkari'nin Yüksekova ilçesi 4,3 büyüklüğünde deprem ile sallandı. Gece saatlerinde ise Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 3,9 ve Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde de 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.AFAD'ın paylaştığı verilere göre Hakkari Yüksekova'da 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Saat 6.09'da meydana gelen depremin derinliği 7 kilometre olarak ölçüldü.

Gündem

13.02.2024, 02:33

Asrın felaketi olarak adlandırılan Kahramanmaraş merkezli çifte felaketin ardından Türkiye beşik gibi sallanmaya devam ediyor.

Sabaha karşı Elazığ, Kahramanmaraş ve Hakkari'de deprem meydana geldi.

İzinsiz gösteride taşkınlık çıkardılar! DEM Partili vekilden Türk polisine alçak hakaret! İzinsiz gösteride taşkınlık çıkardılar! DEM Partili vekilden Türk polisine alçak... Haberi Görüntüle

ELAZIĞ SALLANDI

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 3,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 04.17'de merkez üssü Sivrice olan 3,9 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi. Depremin 7 kilometre derinlikte gerçekleştiği belirlendi.

Aşkı Memnu Şayeste öldü mü? Fatma Karanfil hangi film ve dizilerde oynadı? Aşkı Memnu Şayeste öldü mü? Fatma Karanfil hangi film ve... Haberi Görüntüle

KAHRAMANMARAŞ'TA DEPREM

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 04.35'te merkez üssü Türkoğlu olan 3,5 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi. Depremin 9,12 kilometre derinlikte gerçekleştiği belirlendi.

CHP'yi ne zaman ziyaret edecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan tarih verdi CHP'yi ne zaman ziyaret edecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan tarih verdi Haberi Görüntüle

HAKKARİ DE SALLANDI

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 06.09'da merkez üssü Yüksekova olan 4,3 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi. Depremin 7 kilometre derinlikte gerçekleştiği belirlendi.

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading