Yandex Metrica

Oy kullanacaklar dikkat: Yarın son gün! Mutlaka kontrol edin

Oy kullanacaklar dikkat: Yarın son gün! Mutlaka kontrol edin

14 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için az bir süre kaldı. Her seçim öncesi yapıldığı gibi güncellenmek üzere seçmen listeleri askıya çıktı. 20 Mart'ta askıya çıkan listelerin askıdan inmesi için yarın son gün.

Gündem

23.01.2024, 20:39

Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle güncellenmek üzere askıya çıkarılan seçmen listeleri için yarın son gün. 

Dışişleri Bakanlığından açıklama: 'Bahreyn Deklarasyonu’nda yer alan Filistin’le ilgili kararları memnuniyetle karşılıyoruz' Dışişleri Bakanlığından açıklama: 'Bahreyn Deklarasyonu’nda yer alan Filistin’le ilgili kararları... Haberi Görüntüle

İTİRAZ SÜRESİ DE BİTECEK 

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 14 Mayıs'taki seçimlere ilişkin takvimine göre, güncellenmek üzere 20 Mart'ta ilçe seçim kurullarınca askıya çıkarılan muhtarlık bölgesi askı listeleri ve tutuklular ile taksirli suçlardan hükümlülere ilişkin askı listeleri yarın askından inmiş olacak. Aynı zamanda bu listelere  ilişkin itiraz süresi de yarın dolmuş olacak. 

Memur maaşları (öğretmen, hemşire, polis) kurban bayramından önce yatar mı? Maaşlar 15 Haziran'dan önce yatacak mı? Memur maaşları (öğretmen, hemşire, polis) kurban bayramından önce yatar mı?... Haberi Görüntüle

SEYYAR SANDIK BAŞVURU SÜRESİ DE DOLUYOR 

Öte yandan hastalığı veya engeli sebebiyle yatağa bağımlı seçmenlerin, seyyar sandıklarda oy kullanabilmeleri için yapılacak başvuruların süresi de yarın bitmiş olacak. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading