Yandex Metrica

Ölüm ve vahşet! Bağcılar Belediyesi'nden anlamlı sergi! İsrail'in Gazze soykırımı gözler önüne serildi

Ölüm ve vahşet! Bağcılar Belediyesi'nden anlamlı sergi! İsrail'in Gazze soykırımı gözler önüne serildi

7 Ekim'den bu yana Gazze'de dünya tarihinin en büyük soykırımını yapan İsrail'in katliamları Anadolu Ajansı'nın 'Kanıt' kitabındaki fotoğraflarla gün yüzüne çıkıyor. Son olarak Bağcılar Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen "Gazze'deki İnsanlık Dramı" sergisi bölgede yaşananları tüm çıplaklığı ile gözler önüne serdi. 

Gündem

09.03.2024, 17:23

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir liderliğinde düzenlenen sergide Anadolu Ajansının (AA), İsrail'in Gazze'de işlediği suçları tüm açıklığıyla ortaya koyan ve temel delil niteliğinde olan "Kanıt" kitabındaki fotoğraflar yer aldı.

Kirli ittifak bir kez daha gün yüzüne çıktı! CHP'li başkan Abdullah Öcalan'ın  fotoğrafının altında toplantıya katıldı! Kirli ittifak bir kez daha gün yüzüne çıktı! CHP'li başkan... Haberi Görüntüle

BAŞKAN ÖZDEMİR SERGİYİ SEZDİ

Bağcılar Belediyesi'nin ev sahipliğinde vatandaşlar ile buluşan "Gazze'deki İnsanlık Dramı" sergisi Filistin'de yaşanan soykırımı bir kez daha gözler önüne serdi. Söz konusu sergiyi gezen Bağcılar Belediyesi Başkanı  Abdullah Özdemir'e AA İstanbul Haberleri Müdürü M. Enes Can eşlik etti.

Gazze'de dünyanın gözü önünde büyük bir vahşet yaşandığını ve bu yapılanlara karşı Filistin halkının yanında olduklarını dile getiren Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, yaşanan vahşeti Bağcıların tüm fertlerine fotoğraflarla göstermek istediklerini belirtti.

DEM’li Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nden Sezai Karakoç hazımsızlığı! Sessiz sedasız isim değiştirdiler DEM’li Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nden Sezai Karakoç hazımsızlığı! Sessiz sedasız isim... Haberi Görüntüle

KATLİAM TÜM DÜNYAYA DUYURULMALI

Sözlerine devam eden Özdemir, "Çünkü bu zulmün sona ermesi adına duyurulması önemli. Cumhurbaşkanımızın ve devletimizin bu konudaki duruşu ve duyarlılığı çok önemli. 1,8 milyarlık Müslüman toplumunun duyarlılığı var olmuş olsa bu zulümleri yaşamıyor ve görmüyor olacaktık." ifadelerini kullandı.

CHP'de cadı avı: Birçok üye için ihraç süreci başlatılıyor CHP'de cadı avı: Birçok üye için ihraç süreci başlatılıyor Haberi Görüntüle

TÜM İSLAM ALEMİ TÜRKİYE'Yİ ÖRNEK ALMALI

Özdemir, toplumun Gazze konusunda daha şuurlu ve duyarlı olması adına serginin önemine vurgu yaparak, Türkiye'nin gösterdiği duyarlılığın tüm İslam ülkelerine ve dünyaya yayılmasını arzu ettiklerini söyledi.

2024 Yunan Adaları güncel feribot fiyatları ne kadar? Hangi şehirlerden hangi Yunan Adaları'na geçiş yapılır? 2024 Yunan Adaları güncel feribot fiyatları ne kadar? Hangi şehirlerden... Haberi Görüntüle

AA GÖREV ŞEHİDİ ANILDI

AA'nın da Gazze'de bir şehit verdiğini hatırlatan Özdemir, "Birçok yerel ve uluslararası basından 100'ün üzerinde görev şehidinin olduğunu biliyoruz. Orada İsrail'in zulmünden çocuklar, kadınlar, masum siviller kurtulamazken aynı zamanda orada yaşananları dünyaya aktarmak için görev yapan basın mensupları da kurtulamadı. İnanıyoruz ki bu zulüm dünya toplumları tarafından lanetleniyor." ifadelerini kullandı.

Irak'a tarihi ziyaret! Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk kez Erbil'de Irak'a tarihi ziyaret! Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk kez Erbil'de Haberi Görüntüle

"ZULMÜ DURDURACAK YİNE BİZLER OLACAĞIZ"

"Dünyanın birçok büyük kentinde gösterilerin yapıldığını ve duyarlılığın her geçen gün daha fazla arttığını görebiliyoruz." diyen Özdemir, "Ben bu sergiyi düzenlememizde bizlere destek veren başta AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Karagöz Bey'e ve tüm ajans camiasına yürekten teşekkürlerimi iletiyorum. İnşallah bu zulümler bir an evvel son bulur. İnanıyoruz ki İsrail'in zulmünü de durduracak yine bizler olacağız." şeklinde konuştu.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Loading