Yandex Metrica

Olası Suriye operasyonu teröristleri telaşa soktu: Hain planları deşifre oldu! Bin dolar detayı bomba

Olası Suriye operasyonu teröristleri telaşa soktu: Hain planları deşifre oldu! Bin dolar detayı bomba

Türk askerinin Suriye'ye düzenleyeceği operasyon Tel Rıfat ve Münbiç’te büyük tedirginliğe yol açtı. Paniğe kapılan terör örgütü PKK/YPG, olası harekata karşı hazırlıklar yapmaya başladı. Köylerin çevrelerine derin ve geniş hendekler kazan teröristler, aynı zamanda arazilere mayın döşedi.

Gündem

23.01.2024, 19:24

Türkiye'nin Suriye’de yapacağı askeri harekat teröristlerin bulunduğu Tel Rıfat ve Münbiç’te büyük tedirginliğe yol açtı. Paniğe kapılan terör örgütü PKK/YPG, olası harekata karşı hazırlıklar yapmaya başladı.

Ömer Halisdemir'in katiline Harp Okulu'nu veren amiral! Bu kadarını ancak bir Yunan yapabilirdi Ömer Halisdemir'in katiline Harp Okulu'nu veren amiral! Bu kadarını ancak... Haberi Görüntüle

TERÖRİSTLER HENDEK KAZIP MAYIN DÖŞEDİ

Her iki kent merkezi ve kırsalındaki köylerin çevrelerine araçların geçişine engel olmak için derin ve geniş hendekler kazan teröristler, aynı zamanda arazilere mayın döşedi. Hakim tepelerdeki mevcut gözetleme kulelerine takviye yeni beton kuleler inşa eden teröristler, bu noktalardaki nöbetçi ve ağır silah sayısını da arttırdı. Teröristler ayrıca olası harekatta özellikle İHA ve SİHA’lardan korunabilmenin yanı sıra kaçış için de kullanmak üzere tüneller ve sığınaklar inşa etmeye başladı.

Emlak Konut 2+1 ve 3+1 daire fiyatları ne kadar? 1.29 faizli 72 ay vadeli konut kampanyası hangi projelerde geçerli? Emlak Konut 2+1 ve 3+1 daire fiyatları ne kadar? 1.29... Haberi Görüntüle

HER AİLEDEN BİRİ, ZORUNLU SİLAH ALTINA ALINIYOR

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin olası harekatı terör örgütünün yanı sıra Tel Rıfat, Münbiç ve kırsalında yaşayan sivilleri de hareketlendirdi. Paniğe kapılan sivillerin kentlerden ayrılma talebini kabul etmeyen terör örgütü PKK/YPG, bunun önüne geçmek için her aileden bir kişiyi zorunlu olarak saflarına katarak silah altına aldı. Çocuklarını zorunlu olarak saflarına kattığı aileleri bu yöntemle kalmaya zorlayan terör örgütü, bu duruma itiraz eden birçok kişiyi de tutuklayarak cezaevine koydu. Terör örgütünün, cezaevi baskısı ile sindirdiği sivilleri alıkoyduğu, bazıları 12-13 yaşlarındaki çocukları sözde kamplarda silahlı eğitim vererek cephe hattına gönderdiği ileri sürüldü.

2024 Öğretmen il dışı yer değiştirme sonuçları saat kaçta açıklanacak, neden açıklanmadı? İller arası tayin sonuçları ne zaman açıklanacak? 2024 Öğretmen il dışı yer değiştirme sonuçları saat kaçta açıklanacak,... Haberi Görüntüle

RÜŞVET VERENLER HALEP’E KAÇIYOR

Teröristlerin olası harekattan etkilenmemeleri için kendi ailelerini Fefin kampına yerleştirdiği öğrenilirken, bazı siviller ise terör örgütüne rüşvet vererek Tel Rıfat ve Münbiç’ten ayrılabiliyor. Terör örgütünün sözde yöneticilerinin kişi başı 100 ile 1000 dolar arasında değişen rüşvet karşılığı bazı sivillerin kentten çıkışına izin verdiği belirtildi. Para vererek Tel Rıfat ve Münbiç’ten ayrılabileceklerine yönelik yazılı onay alan sivillerin, rejimin kontrolünde olan Nubul Zehra ilçesinden geçiş yaparak terör örgütünün denetimindeki Halep’in Şeyh Maksud ve Eşrefiye bölgesine gittikleri öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dünya Çevre Günü mesajı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dünya Çevre Günü mesajı Haberi Görüntüle

SİLAH BIRAKMAK İSTEYENLER İNFAZ EDİLİYOR

Öte yandan olası harekat, terör örgütü içinde de kaosa yol açtı. TSK’nın daha önce düzenlediği harekatlar ile verilen ağır kayıplar nedeniyle silah bırakmak isteyenler, örgütün sözde yöneticileri tarafından infaz ediliyor. 

Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev Ankara'da! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşecek Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev Ankara'da! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşecek Haberi Görüntüle

TERÖR ÖRGÜTÜ, REJİM VE RUSYA BAYRAKLARI ASIYOR

Terör örgütü PKK/YPG, Afrin, Tel Abyad ve Resulayn’a yönelik harekatlarda ağır kayıplar vermesi ve başarısız olmasıyla taban bulamamasının ardından Tel Rıfat ve Münbiç’te aynı kaderi yaşamamak için farklı yöntemlere başvuruyor. Esed rejimi ile Rusya ve diğer ülkelere harekatın durdurulmasına yönelik çağrılar yapan terör örgütü PKK/YPG, Tel Rıfat ve Münbiç şehir merkezlerindeki direklere Suriye bayrağı asmaya başladı. Bu uygulama ile kentlerdeki yönetimin Suriye rejiminde olduğu mesajı ile kendisini kamufle etmeye çalışan terör örgütü, kırsaldaki köylerde ise rejim bayrağı yerine yüksek noktalara Rusya Federasyonu bayrağı asıyor.

Bakan Fidan, Brezilyalı mevkidaşıyla basın toplantısında konuştu: 'Fundamentalist Netanyahu hükümeti sistematik katliamını sürdürüyor' Bakan Fidan, Brezilyalı mevkidaşıyla basın toplantısında konuştu: 'Fundamentalist Netanyahu hükümeti... Haberi Görüntüle

HER ADIMLARI SANİYE SANİYE İZLENİYOR

Panik içindeki terör örgütü PKK/YPG’nin; Tel Rıfat, Münbiç ve kırsalındaki köylerde attığı her adım ise Türkiye tarafından adım adım izleniyor. Teröristler, havadan da dron ve insansız hava araçları ile saniye saniye izleniyor. Teröristlerin yaptığı hendek, barikat, tünel, sığınak, mevziler ve tuzaklanan patlayıcıları tek tek tespit eden güvenlik güçleri, olası harekatı da bu bilgiler ışığında yürütecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading