Yandex Metrica

Sitede Ara

O bankadan akıllara zarar Babalar Günü kampanyası! 30 Haziran'a kadar devam edecek

O bankadan akıllara zarar Babalar Günü kampanyası! 30 Haziran'a kadar devam edecek

Akbank düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Babalar Günü kampanyasının 30 Haziran'a kadar devam edeceği vurgulandı.

Gündem

15.05.2024, 16:34

Akbank, Babalar Günü nedeniyle yeni kampanyasının duyurusunu yaptı. Söz konusu kampanya 30 Haziran'a kadar devam edecek ve katılımcılar 75 TL'ye kadar chip-para kazanma şansına kavuşacak.

Akbank kartla internet alışverişleri dahil tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki her 300 TL ve üzeri restoran, giyim ve elektronik alışverişlerine 25 TL , toplamda 75 TL chip-para kazanma fırsatı sunuldu.

Akbank kampanyanın detaylarını açıkladı. Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Juzdan’dan ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayabilir veya “GIYIM” yazıp 4566’ya SMS gönderebilirsiniz.

Kıbrıs Barış Harekatı'nda kaç şehit oldu? Kıbrıs'ta kaç Türk askeri şehit düştü? Kıbrıs Barış Harekatı'nda kaç şehit oldu? Kıbrıs'ta kaç Türk askeri... Haberi Görüntüle

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI NELER?

Kampanya 1 – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında bireysel asıl Akbank Kart ile internet alışverişleriniz dahil tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 300 TL üzeri her giyim, çiçek, kozmetik ve restoran alışverişinize 25 TL, toplamda 75 TL chip-para yüklenecektir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “GIYIM” yazıp 4566’ya SMS göndermesi, Juzdan’dan ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 75 TL chip-para kazanabilir.

Kampanyadan sadece açık bireysel asıl Akbank Kart sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.

Axess, Wings, Free, ticari kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.

ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading