Yandex Metrica

Sitede Ara

Netanyahu tutuklanacak mı? Netanyahu soykırımdan suçlu mu bulundu?

Netanyahu tutuklanacak mı? Netanyahu soykırımdan suçlu mu bulundu?

İsrail'in Gazze'de başlattığı soykırıma batı gözlerini kapatırken Uluslararası Ceza Mahkemesi'nden İsrail Başbakanı Netanyahu için tutuklama emri çıkarılmasını talep etti. Netanyahu tutuklanacak mı? Netanyahu soykırımdan suçlu mu bulundu?

Gündem

21.05.2024, 00:43

İsrail'in Gazze'deki sivil katliamı devam ediyor. ABD ve Almanya başta olmak üzere batılı ülkelerin tam desteğini alan İsrail'in gözünü kan bürüdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP'yi ziyaret edecek! Özgür Özel'den ziyaret için özel sipariş Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP'yi ziyaret edecek! Özgür Özel'den ziyaret için özel... Haberi Görüntüle

NETANYAHU TUTUKLANACAK MI?

İsrail hakkında soykırım davası devam ederken Uluslararası Ceza Mahkemesi'nden İsrail Başbakanı Netanyahu hakkında ve aynı zamanda İsrail Savunma Bakanı Yoav Galant için de savaş suçu iddiaları nedeniyle tutuklama emri çıkarılması talep edildi. 

İstanbul'da köşe kapmaca! Kaçak Boğa mezarlığa daldı: 2 kişi yaralandı! İstanbul'da köşe kapmaca! Kaçak Boğa mezarlığa daldı: 2 kişi yaralandı! Haberi Görüntüle

TUTUKLAMA KARARI İÇİN BŞAVURUDA BULUNULDU

Uluslararası Ceza Mahkemesi savcısı Netanyahu'nun savaş suçları ve ı̇nsanlığa karşı suçlar ı̇çı̇n makul gerekçeler olduğunu belirterek Netanyahu hakkında tutuklama emri çıkarılmasını talep etti. Ayrıca Hamas'ın üç lı̇derı̇ hakkında da tutuklama kararı çıkarılması ı̇çı̇n başvuruda bulunuldu. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading