Yandex Metrica

Necmettin Erbakan Akyüz'ün şampiyonluğu neden iptal edildi?

Necmettin Erbakan Akyüz'ün şampiyonluğu neden iptal edildi?

Dünya Kung-Fu şampiyonu Necmettin Erbakan Akyüz, madalya töreninde Filistin bayrağı açıp dabke dansı yapması nedeniyle şampiyonluğu iptal edildi. Necmettin Erbakan Akyüz'ün kimliği, nereli olduğu ve yaşına dair bilgiler mevcut değil. Ancak, bu olay hakkında detaylı bilgi bulunabilir.

Gündem

23.05.2024, 15:14

Avrupa Wushu Kung Fu Federasyonu, Necmettin Erbakan Akyüz'ün Filistin'e verdiği destek nedeniyle başlattığı soruşturmanın ardından Akyüz'ün birincilik kürsüsünde Filistin bayrağı açıp dabke dansı yapmasını değerlerine aykırı buldu ve bu davranışı incelemeye aldı. Sonuç olarak, Necmettin Erbakan Akyüz'ün şampiyonluğu iptal edildi.

Bu hayvanseverlik değil köpek fetişizmi: Muhtarı tehdit edip kapısına da 'Katil' diye yazdılar Bu hayvanseverlik değil köpek fetişizmi: Muhtarı tehdit edip kapısına da... Haberi Görüntüle

"AHİRETİME MADALYAMI, PARAMI GÖTÜRMEYECEĞİM"

Necmettin Erbakan Akyüz'ün yaptığı açıklamada masumların elinden geldiğince sesi olmak istediğini belirterek, “Belki de bu paylaşımla birlikte spor hayatım da bitti, spor hayatımın bitmesi, başarılarımın elimden alınacak olması, ya da maddi kayıplarımdan dolayı hiç üzgün değilim, kariyerim, sporum, param, şöhretim, Filistin’de hayatını kaybeden masumların hiçbirinden daha önemli değil, ahiretime madalyamı, paramı götürmeyeceğim.

Ahirete masumların elinden geldiğince sesi olmaya çalışmış, Allah’ın rızasını almış bir adam olarak gitmek isterim” dedi.

VGM çok sayıda personel alacak! Resmi Gazete'de yayımlandı: Başvuru tarihleri belli oldu VGM çok sayıda personel alacak! Resmi Gazete'de yayımlandı: Başvuru tarihleri... Haberi Görüntüle

NECMETTİN ERBAKAN AKYÜZ KİMDİR?

Necmettin Erbakan Akyüz, 2002 yılında doğmuş olup kökeni Sakarya'ya dayanmaktadır. Babası Abdurrahman Akyüz, eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın korumasıdır ve aynı zamanda Wushu Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Ablası Elif Akyüz ile birlikte Türkiye gündemine gelmiş ve birçok dünya şampiyonluğuna sahiptir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İbrahim TURNA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading