Yandex Metrica

Murat Kurum'dan gaspa uğrayan İBB çalışanlarına mesaj: Herkes hakkını alacak

Murat Kurum'dan gaspa uğrayan İBB çalışanlarına mesaj: Herkes hakkını alacak

AK Parti'nin İBB Başkan Adayı Murat Kurum, sosyal medya hesabından İBB çalışanlarına mesaj yolladı. İBB Başkanı seçilmesi halinde beleiye çalşınlarının hakkını vereceklerini belirten Murat Kurum refah bir yaşam için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Kurum, ''1 Nisan itibarıyla, şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde süreci biz yönetecek ve tamamlayacağız. Herkes hakkını alacak!'' ifadelerini kullandı.

Gündem

08.03.2024, 11:56

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere kısa bir süre kalırken saha çalışmalarına hız veren AK Parti'nin İBB Başkan Adayı Murat Kurum, sosyal medya hesabından İBB çalışanlarına mesaj yolladı.

İBB Başkanı seçilmesi halinde beleiye çalşınlarının hakkını vereceklerini belirten Murat Kurum refah bir yaşam için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Abdulbaki Durmaz kimdir? Öğretmen Abdulbaki Durmaz'ın katili yakalandı mı? Abdulbaki Durmaz kimdir? Öğretmen Abdulbaki Durmaz'ın katili yakalandı mı? Haberi Görüntüle

''HAK GASPINI GİDERECEĞİZ''

Murat Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ''Nisanda göreve geldiğimizde İstanbulluların daha mutlu, daha refah bir yaşam sürmeleri için ne gerekiyorsa yapacağız. İBB çalışanlarımızın hakkını biz koruyacağız. Çalışanlarımızın yıllardır ciddiyetsizlikle ele alınan özlük haklarını koruyacak ve promosyon konusunda yaşanan hak gaspını gidereceğiz.'' dedi.

Emine Erdoğan, İspanya Başbakanı Sanchez’in eşiyle müze gezdi Emine Erdoğan, İspanya Başbakanı Sanchez’in eşiyle müze gezdi Haberi Görüntüle

''HERKES HAKKINI ALACAK''

''Çalışanlarımız rahat olsun.'' diyen Murat Kurum, ''1 Nisan itibarıyla, şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde süreci biz yönetecek ve tamamlayacağız. Herkes hakkını alacak!'' ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading