Yandex Metrica

Murat Kurum'dan AK Parti seçim çalışmalarına yönelik silahlı saldırıya tepki: Birliğimize, beraberliğimize yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz

Murat Kurum'dan AK Parti seçim çalışmalarına yönelik silahlı saldırıya tepki: Birliğimize, beraberliğimize yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Aziz Yeniay'ın seçim çalışması sırasında düzenlenen silahlı saldırıyla ilgili açıklama yaptı.

Gündem

13.02.2024, 10:40

AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Aziz Yeniay'ın seçim çalışması sırasında düzenlenen silahlı saldırıda 1 kişi yaralandı.

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, seçim çalışmaları sırasında gerçekleştirilen silahlı saldırıyı kınadı. Kurum, "Demokrasimize, birliğimize ve beraberliğimize kimse gölge düşüremeyecektir" dedi.

Murat Kurum'un konuşmalarından öne çıkanlar şu şekilde:

murat-kurum-5847.jpg

Bugün mazota, benzine, LPG'ye indirim olacak mı? Bugün mazota, benzine, LPG'ye indirim olacak mı? Haberi Görüntüle

'BİR VATANDAŞIMIZ AĞIR YARALI'

"Bugün saat 16.30 sıralarında AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkanımız Aziz Yeniay'ın ve arkadaşlarımızın da bulunduğu seçim çalışması esnasında Küçükçekmece'de Kanarya mahallemizde aday tanıtım töreni yaparken kıymetli başkanımız buradaki dernek ve sivil toplum örgütlerine konuşma yaparken uzun namlulu silahlarla ateş açılmış ve bu ateş sonucunda buradan geçen bir vatandaşımız ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştır.

2024 TYT soruları ve cevap anahtarı açıklandı mı? YKS soru kitapçığı ve cevapları ne zaman açıklanır? 2024 TYT soruları ve cevap anahtarı açıklandı mı? YKS soru... Haberi Görüntüle

'TÜM MİLLETİMİZE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİYORUZ'

Konuya ilişkin Adalet Bakanlığımız, Savcılığımız, İçişleri Bakanlığımız gerekli her türlü tahkikatı yapmaktadırlar. Az önce bizde hastanemizde tüm arkadaşlarımızla birlikte yaralı vatandaşımızı ziyaret ettik. Doktorlarımız yapılacak tüm tedavileri ağır yaralı olan kardeşimize yapmaktadırlar. Hem Cumhurbaşkanımız hem Sağlık Bakanımız bir fiil takip etmektedirler. Ailesi ile görüştük. Geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Rabbim inşallah yaralı kardeşimize acil şifa verecektir. Tüm milletimize, İstanbullu hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

8437afa017c88a7854848.jpg

AYT sınavına girmek zorunlu mu? AYT sınavına girmek zorunlu mu? Haberi Görüntüle

'BİRLİĞİMİZE, BERABERLİĞİMİZE YAPILAN BU SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ'

Demokrasimize, birliğimize, beraberliğimize yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Hiç kimse ama hiç kimse bizim beraberliğimize gölge düşüremeyecektir. Yapmış olduğumuz seçim çalışmalarına gölge düşüremeyecektir. İnşallah failler bir an önce yakalanacak ve adli makamlarımızla birlikte her türlü hukuki süreç takip edilecektir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading