Yandex Metrica

Murat Kurum Avcılar mitinginde konuştu: 'Metrolar bozuldu, otobüsler yandı yandı tutuştu umursamadılar'

Murat Kurum Avcılar mitinginde konuştu: 'Metrolar bozuldu, otobüsler yandı yandı tutuştu umursamadılar'

Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan adayı Murat Kurum, Kurum, "Metrolar bozuldu, umursamadılar. İstanbul halkı metrobüsleri itmek zorunda kaldı. Tramvaylar raylar üzerinde kaldı. Otobüsler yandı, tutuştu. İş yapmadıkları gibi tembelliklerini bile 'çalıştırmıyorlar' algısıyla üzerlerinden atmaya çalışıyorlar." dedi.

Gündem

26.03.2024, 11:56

Avcılar'da düzenlenen mitingde konuşan Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, İstanbullunun alması gereken hizmeti alamadığını söyledi. Kurum, "Metrolar bozuldu, umursamadılar. İstanbul halkı metrobüsleri itmek zorunda kaldı. Tramvaylar raylar üzerinde kaldı. Otobüsler yandı, tutuştu. İş yapmadıkları gibi tembelliklerini bile 'çalıştırmıyorlar' algısıyla üzerlerinden atmaya çalışıyorlar." ifadelerini kullandı.

Yunus Emre diskalifiye mi edildi? Yunus Emre Survivor'da neden yok? Yunus Emre kovuldu mu? Yunus Emre diskalifiye mi edildi? Yunus Emre Survivor'da neden yok?... Haberi Görüntüle

"BALYA BALYA PARA SAYDILAR"

Para sayma görüntülerine atıfta bulunan Murat Kurum, "Ne hikmetse balya balya paraları saymaya yarayan para makineleri tıkır tıkır işliyor. Görüyorsunuz değil mi?" dedi. Mevcut Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun verdiği sözleri tutmadığını, hatta vaatlerini hatırlamadığının altını çizen Kurum, "Sözünü unutan değil, sözünü tutan başkan olacağız. Var mı bir sorun, ben Murat Kurum geleceğiz, çözeceğiz." dedi.

1 avucu altın değerinde! İşte kilosu 600 bin TL olan o baharat 1 avucu altın değerinde! İşte kilosu 600 bin TL olan... Haberi Görüntüle

"YENİKAPI'DA ŞOV YAPTILAR"

İstanbul'un kaynaklarının çarçur edildiğini söyleyen Kurum, "2019 seçimlerinden sonra Yenikapı'ya arabaları dizdiler. 'Bu arabalar gereksiz, fazla.' dediler. Şimdi o arabalardan katbekat fazlasını büyükşehir belediyesinde istihdam ediyorlar. Hani fazlaydı? Hani israftı? Peki şimdi senin yaptığın ne madem?" değerlendirmesinde bulundu.

Biletler tükenmeden alın! THY o ülke için direkt uçuşlarına başlayacak! Türk vatandaşlarına büyük kolaylık sağlanacak! Biletler tükenmeden alın! THY o ülke için direkt uçuşlarına başlayacak!... Haberi Görüntüle

"AVCILAR'I DÖNÜŞTÜRECEĞİZ"

Avcılar'ın depreme hazırlıklı bir yerleşim birimi olacağının sözünü veren Kurum, ilçede 1999 öncesi yapı stoğunun çok olduğunu ifade etti. Göreve gelmesi halinde Avcılar'da büyük bir dönüşüm faaliyeti içerisine gireceklerini söyleyen Kurum, yaklaşık 10 bin yapının dönüşümünü vatandaşın lehine olacak şekilde, gerekli imar düzenlemeleri yaparak gerçekleştireceklerini anlattı. İlçenin kapalı otopark, meydan, metro ve okullara ihtiyacını hatırlatan Kurum, tüm bunları kendi belediye başkanlığı döneminde tamamlayacağını söyledi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Loading