Yandex Metrica

Sitede Ara

Millet can Meral Akşener algı derdinde! Bu kez de sel felaketi üzerinden iftira attı!

Millet can Meral Akşener algı derdinde! Bu kez de sel felaketi üzerinden iftira attı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiye'yi derinden etkileyen 6 Şubat'taki depremlerde olduğu gibi Adıyaman ve Şanlıurfa'da meydana gelen sel felaketi üzerinden de siyaset yine siyaset devşirmeyi tercih etti. Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait uçakla afet bölgesine destek ekibi gönderen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş üzerinden hükümete yüklenerek "köstek oluyorlar" iftira attı.

Gündem

03.05.2024, 19:29

Şanlıurfa'da dün akşam saatlerinde başlayan ve aralıksız bir şekilde devam eden sağanak sele neden oldu. Kentin simgesi Balıklıgöl taştı, çok sayıda ev ve araç sular altında kaldı. 

Selçuk Bayraktar paylaştı: Bayraktar TB3 ve Akıncı kol uçuşunda Selçuk Bayraktar paylaştı: Bayraktar TB3 ve Akıncı kol uçuşunda Haberi Görüntüle

14 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 

Deprem bölgesinde etkili olan şiddetli yağış can kayıplarına neden oldu. Adıyaman'da bahçedeki konteynerin suya kapılması sonucu 2 kişi yaşamını yitirirken Şanlıurfa'da ise sel nedeniyle 12 kişi hayatını kayebtti. 

Öğretmen mülakatları nasıl olacak? Her adaya bir kod verilecek sınavlar kayda alınacak Öğretmen mülakatları nasıl olacak? Her adaya bir kod verilecek sınavlar... Haberi Görüntüle

YAĞIŞLAR DEVAM EDECEK 

Kayıp 5 kişi için arama kurtarma çalışmaları ise hız kesmeden devam ediyor. Öte yandan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, deprem bölgesindeki kuvvetli yağışların bu akşam geç saatlere kadar etkili olacağını ifade etti. 

Öte yandan Diyarbakır'da da beklenen yağış nedeniyle Silvan yolu üzerindeki çadırkent için tahliye kararı verildi.

Sözleşmeli Öğretmen atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı! Sözleşmeli Öğretmen atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı! Haberi Görüntüle

FELAKET ÜZERİNDEN SİYASET DEVŞİRDİLER

Türkiye henüz depremin yaralarını sarmamışken yaşanan sel felaketiyle yeniden sarsıldı. Ancak muhalefet partisi temsilcileri ise Kahramanmaraş merkezli depremlerde olduğu gibi felaket üzerinden yine siyaset devşirdi.

Saldırıların önü kesilmiyor! AK Parti'den sokak hayvanları için yeni yöntem: Acısız ve merhametli uyutma! Saldırıların önü kesilmiyor! AK Parti'den sokak hayvanları için yeni yöntem:... Haberi Görüntüle

 "KÖSTEK OLUYORLAR" İFTİRASI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait uçakla afet bölgesine destek ekibi gönderen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş üzerinden hükümete yüklenerek "köstek oluyorlar" dedi.

Akşener, yaptığı paylaşımda, "Allah razı olsun, ayaklarınıza taş değdirmesin... Her ne kadar hükûmetin başı ve liyakatsiz ekibi, bu fedakârlığa destek olacağına köstek olmayı seçse de; Artık bu kötülüğün sonuna geliyoruz. Hiç merak etmeyin; Milletimizle birlikte tarih yazacağız!" ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading