Yandex Metrica

Sitede Ara

MGK toplantısı başladı! Masada 3 önemli konu başlığı var

MGK toplantısı başladı! Masada 3 önemli konu başlığı var

Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında bugün saat 15.15'te toplandı. Toplantıda seçim güvenliği, terörle mücadele operasyonları ile bölgesel ve küresel gelişmeler ele alınacak.

Gündem

23.01.2024, 20:39

Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün saat 15.00'te Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplandı. Kritik toplantıda üç önemli konunun masaya yatırlması bekleniyor.

Depremden tam 467 gün sonra bulundu!  İzmir'de denildi, Kahramanmaraş'tan çıktı! Depremden tam 467 gün sonra bulundu! İzmir'de denildi, Kahramanmaraş'tan çıktı! Haberi Görüntüle

SEÇİM GÜVENLİĞİ

Yılın ikinci MGK toplantısının gündeminde birçok başlık var. Ancak önemli konuların başında 14 Mayıs tarihinde yapılacak seçim güvenliği geliyor. 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlere ilişkin tedbirlerin görüşülmesi bekleniyor.

Pegasus 19 Euro uçak bileti hangi ülkeler için geçerli? Pegasus ucuz bilet hangi tarihler için geçerli? Pegasus 19 Euro uçak bileti hangi ülkeler için geçerli? Pegasus... Haberi Görüntüle

TERÖRLE MÜCADELE VE BÖLGESEL GELİŞMELER 

Kritik toplantıda masaya yatırılacak bir diğer önemli başlık ise terörle mücadele. Yurt içi ve yurt dışında devam eden operasyonlardaki son durum masaya yatırılacak, atılması muhtemel adımlar değerlendirilecek. Bölgesel ve uluslararası gelişmeler de ele alınacak. 

Haliç eskiye mi dönüyor? Suyun rengi değişti, pis kokular gelmeye başladı Haliç eskiye mi dönüyor? Suyun rengi değişti, pis kokular gelmeye... Haberi Görüntüle

EGE VE DOĞU AKDENİZ'DEKİ GELİŞMELER MASAYA YATIRILACAK

Milli Güvenlik Kurulu, Yunanistan'ın yürüttüğü silahlanma faaliyetleri ile Ege'deki provokasyonları masaya yatıracak. Bu doğrultuda Ege, Kıbrıs ve Doğu Akdeniz'deki gelişmeler ele alınacak. Türkiye ile KKTC'nin, Doğu Akdeniz'de uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarının korunmasına yönelik çalışmalar da görüşülecek.

1 saat 30 dakika ne konuşuldu? 18 yıl sonra bir ilk:  Erdoğan'dan CHP'ye iade-i ziyaretinin perde arkası! 1 saat 30 dakika ne konuşuldu? 18 yıl sonra bir... Haberi Görüntüle

BARIŞ DİPLOMASİSİ GÖRÜŞÜLECEK

Öte yandan 24 Şubat 2022 yılında başlayan ve ne zaman sona ereceği belli olmayan Rusya-Ukrayna savaşında Türkiye'nin barış için yürüttüğü çalışmalar ve kalıcı ateşkes konusunun da gündeme gelmesi bekleniyor.

Değerlendirmeler ve alınan kararlar yazılı açıklamayla kamuoyuna duyurulacak

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading