Yandex Metrica

Sitede Ara

Meteroloji'den kritik açıklama! İstanbul'da kar yağışı ne kadar sürecek?

Meteroloji'den kritik açıklama! İstanbul'da kar yağışı ne kadar sürecek?

İstanbul'da meterolojinin yaptığı açıklamaya göre kar yağışının 3 gün daha süreceği belirtilirken, düne göre daha sakin bir yağış gerçekleşmesi bekleniyor.

Gündem

23.01.2024, 18:42

Ülke genelinde soğuk hava etkisini artırırken İstanbul'da kar fırtınası yoğun bir şekilde etkisini gösterdi.

Fatma Nur Bezen ve Muhammet Uzun öldü! Hakkari Yüksekova'da çifte ölüm! Fatma Nur Bezen ve Muhammet Uzun öldü! Hakkari Yüksekova'da çifte... Haberi Görüntüle

BUGÜN BİRÇOK TEDBİR ALINDI

Bir süredir devam eden kar yağışının etkisiyle dün İstanbul'da meydana gelen olumsuzluklara karşı bugün birçok tedbir alındı.

Karın vatandaşları olumsuz etkilediği İstanbul'un kuzeyinde oluşan vorteksin de etkisiyle şehrin batısında adeta bir kar fırtınası meydana geldi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde yağış Anadolu Yakası’nda da kendini göstermeye başladı, bugün ise şehirde havanın düne göre çok daha sakin geçmesi bekleniyor.

Eski MHP'li ve İYİ Partili Halaçoğlu, partisinin kuruluş dilekçesini verdi: 'Ne sağcıyız ne solcu' Eski MHP'li ve İYİ Partili Halaçoğlu, partisinin kuruluş dilekçesini verdi:... Haberi Görüntüle

İSTANBUL'DA KAR 3 GÜN DAHA ETKİSİNİ GÖSTERECEK

Meteoroloji'nin yayınladığı hava raporlarındaysa İstanbul'da kar, 3 gün daha etkisini sürdürecek.

Vedat Aşçı kimdir? İş insanı Vedat Aşçı nereli? Vedat Aşçı kimdir? İş insanı Vedat Aşçı nereli? Haberi Görüntüle

DOĞUDA EKSİ 22 DERECEYİ AŞAN SOĞUKLAR GÖRÜLECEK

Yurdu saran soğuk hava dalgasının sebep olduğu kar yağışlarının perşembe günü etkisini kaybetmesi beklenirken, soğuk havanın hafta sonu da kendini göstermesi bekleniyor. Hafta sonu doğuda -22’yi aşan soğuklar görülecek.

Chery modellerine ne kadar zam gelecek? Tiggo 8 Pro ve Omoda 5 fiyatı kaç para zamlanır? Chery modellerine ne kadar zam gelecek? Tiggo 8 Pro ve... Haberi Görüntüle

ÇIĞ UYARISI YAPILAN YERLER

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre:

Ülkemiz genelinin çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun batısının yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Akdeniz kıyılarında yağmur ve karla karışık yağmur, diğer yerlerde kar şeklinde görülecek olan yağışların; Orta ve Doğu Akdeniz ile Konya, Karaman, Gaziantep ve Adıyaman çevrelerinde kuvvetli ve yoğun kar şeklinde olacağı tahmin ediliyor.

Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin yüksekleri ile Doğu Anadolu'nun dik yamaçlarında çığ tehlikesi bulunmaktadır. Ülkemiz genelinde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading