Yandex Metrica

Sitede Ara

Meral Akşener vatandaşla dalga geçti! Korumaları ise tartakladı!

Meral Akşener vatandaşla dalga geçti! Korumaları ise tartakladı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, işten çıkarıldığı için kendisiyle konuşmak isteyen vatandaşı tersledi.

Gündem

28.02.2024, 02:29

Mersin'deki seçimlerde ittifak yapmadıklarını vurgulayan Akşener'in korumaları, kucağında çocuğu da bulunan vatandaşı tartakladı. Mehmet Açıkgöz isimli vatandaş, "Haksız şekilde işimden edildim. Ben bunu çarşıda Akşener'e söylediğimde gereğini yapacağı konusunda söz verdi. Ben de şimdi 'Söz vermiştiniz ne oldu?' diye sormaya geldim. Korumalar aldı itekledi beni." diye konuştu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersin'de düzenlenen "Ben Kadınım Umudun Adıyım" programına katılmak için Yenişehir Atatürk Kültür Merkezine gitti.

Ali Bahar kimdir? Ali Bahar öldü mü? Ali Bahar kimdir? Ali Bahar öldü mü? Haberi Görüntüle

MSB'den 'Kilit kapanıyor' paylaşımı: Zorlu araziye komando indirme görüntüleri nefes kesti MSB'den 'Kilit kapanıyor' paylaşımı: Zorlu araziye komando indirme görüntüleri nefes... Haberi Görüntüle

 AKŞENER'İN KORUMALARI TARTAKLADI

Bu sırada kucağında çocukla Akşener'in yanına gelen Mehmet Açıkgöz, "Büyükşehir Belediyesinden 4 bin insan çıkarıldı haberiniz var değil mi? İttifak yaptığınız insanlar buna sebep oldu." ifadelerini kullandı.

Akşener'in, "Mersin'de ittifak yapmadık." şeklinde karşılık verdiği Açıkgöz, korumalar ve partililer tarafından uzaklaştırıldı.

Teröristlere pençe vuruldu kilit kapanıyor!  Milli Savunma Bakanı tarihi ilk kez açıkladı: Operasyonlar ne zaman bitecek? Teröristlere pençe vuruldu kilit kapanıyor! Milli Savunma Bakanı tarihi ilk... Haberi Görüntüle

TÜİK açıkladı:Mayıs 2024 işsizlik oranı yüzde 8,4 TÜİK açıkladı:Mayıs 2024 işsizlik oranı yüzde 8,4 Haberi Görüntüle

"KORUMALAR ALDI İTEKLEDİ BENİ"

Açıkgöz, gazetecilere, 7 yıl 4 ay çalıştığı Büyükşehir Belediyesinden haksız şekilde işten çıkarıldığını iddia ederek, şunları kaydetti:

"Haksız şekilde işimden edildim. Ben bunu çarşıda Meral Başkan'a söylediğimde gereğini yapacağı konusunda söz verdi. Ben de şimdi 'Söz vermiştiniz ne oldu?' diye sormaya geldim. Korumalar aldı itekledi beni."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading