Yandex Metrica

Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı evlendi mi? Melisa Aslı Pamuk soyadını mı değiştirdi?

Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı evlendi mi? Melisa Aslı Pamuk soyadını mı değiştirdi?

Melisa Aslı Pamuk ile milli futbolcu Yusuf Yazıcı'nın evlilik dedikoduları gündemi meşgul ediyor. Pamuk'un soyadını değiştirmesi ise merak konusu oldu ve bu hamle, ikilinin evlilik iddialarını güçlendirdi.

Gündem

21.05.2024, 10:55

Fransa'nın Lille takımında oynayan milli futbolcu Yusuf Yazıcı ile ilişkisi olan oyuncu Melisa Aslı Pamuk, sosyal medya hesabında soyadını 'Yazıcı' olarak güncelledi.

Yapay zeka kullanarak YKS'de kopya çekti! Bakın düzeneği neresine saklamış Yapay zeka kullanarak YKS'de kopya çekti! Bakın düzeneği neresine saklamış Haberi Görüntüle

MELİSA ASLI PAMUK SOYADINI MI DEĞİŞTİRDİ?

Fransa'nın Lille takımında oynayan milli futbolcu Yusuf Yazıcı ile ilişkisi olan oyuncu Melisa Aslı Pamuk, sosyal medya hesabında soyadını 'Yazıcı' olarak güncelledi. Bu adım, evlendikleri şeklinde yorumlandı.

Takdir teşekkür alana 10.201 TL karne hediyesi mi verilecek, başvuru gerekiyor mu? Takdir teşekkür alana 10.201 TL karne hediyesi mi verilecek, başvuru... Haberi Görüntüle

MELİSA ASLI PAMUK VE YUSUF YAZICI EVLENDİ Mİ?

Melisa Aslı Pamuk, son zamanlarda kafaları karıştıran bir adım attı. Sosyal medya hesabından soyadını 'Yazıcı' olarak güncelledi. Bu hamle, geniş çevrelerce "Evlendiler" şeklinde yorumlandı.

Habere Tepki Ver

1

1

0

0

0

0

0

0

İbrahim TURNA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading