Yandex Metrica

Sitede Ara

Meclis tatile girdi! Son günde CHP'den Ticaret Bakanı Muş'a övgü dolu sözler

Meclis tatile girdi! Son günde CHP'den Ticaret Bakanı Muş'a övgü dolu sözler

TBMM'nin son gününde CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Ticaret Bakanı Mehmet Muş'a övgüler yağdırdı. CHP'li Altay, yasalaştırılan e-Ticaret kanunu sebebiyle Bakan Muş için, 'Helal olsun Ticaret Bakanına, helal olsun' diye konuştu.

Gündem

23.01.2024, 19:29

TBMM Genel Kurulu, ek bütçe, e-ticaret, bedelli askerlik ve son olarak 3600 ek gösterge ile emekli maaşlarını alt sınırını 3 bin 500 TL'ye çıkaran ekonomik torba teklifini yasalaştırarak 5. yasama yılını sona erdirdi. 

Genel Kurul'da alınan karar iel aralarında Anayasa ve Adalet Komisyonlarının da bulunduğu 10 meclis komisyonu tatil sürecidne gerekirse çalışabilecek. 

Şok iddia: Oğuz Murat Aci'nin katili Timur Cihantimur, cezaevinde intihar etti! Şok iddia: Oğuz Murat Aci'nin katili Timur Cihantimur, cezaevinde intihar... Haberi Görüntüle

SON GÜN ESPRİLİ GEÇTİ 

Diğer yandan Meclis'in  son günü esprilere renkli görüntülere sahne olurken CHP'den Ticaret Bakanı Mehmet Muş'a övgü dolu sözler geldi. 

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, yasa düzenlemeleri için 'doğruya doğru, yanlışa yanlış dedik, bir kere de içimize sine sine bir şeye evet dedirtin' diye espri yaptı. 

Türk Halıları ve Osmanlı Dönemi Suriye Lübnan Dokumaları sergileri açıldı Türk Halıları ve Osmanlı Dönemi Suriye Lübnan Dokumaları sergileri açıldı Haberi Görüntüle

HELAL OLSUN TİCARET BAKANINA 

Ticaret Bakanı Mehmet Muş’u öven Altay, yasalaştırılan e-Ticaret kanunun, yerli, kaliteli, emperyalizme ve tekellere savaş açan millî bir kanun olduğunu belirterek “Helal olsun Ticaret Bakanına, helal olsun” dedi.

1 Ekim 2022’ye kadar tatile giren milletvekilleri, birbirleriyle kucaklaşarak ve hatıra fotoğrafı çektirerek vedalaştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading