Yandex Metrica

Masa sallanınca Meral Akşener de şaşırdı: CHP benim babamın partisi

Masa sallanınca Meral Akşener de şaşırdı: CHP benim babamın partisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada partililere ve Millet İttifakı'na seslenerek "Artık karar verin Benimleyseniz artık benimle olduğunuzu hissetmek istiyorum." ifadelerini kullanmıştı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ise yaptığı açıklamalarla Kılıçdaroğlu'na kapıyı göstermişti. Ancak masada oluşan çatlak büyünce Akşener, ittifakı kurtarmak için akla gelmeyecek senaryolar üretmeye başladı. Şimdi se CHP babamın partisi diyerek CHP'li seçmeni oynuyor. Akşener, İzmit Belediyesi'nde yaptığı konuşmasında CHP'nin babasının partisi olduğunu hatta İnönü ile fotoğrafının olduğunu söyledi.

Gündem

31.01.2024, 09:40

Kocaeli'de ağabeyinin adına Nihat Gürer Spor Tesisleri'nin açılışına katılan İyi Parti lideri Meral Akşener, ardından İzmit Belediyesi'ne geçti.

Belediyenin bir programına katılan Akşener, burada yaptığı konuşmasında Millet İttifakı'nın kurulmasına değindi.

"Biz İyi Parti'yi kurduk, tam seçime gideceğiz 24 Haziran'da seçim kararı alındı. YSK'dan tersine bir sonuç çıkacağı söylenmeye başlandı. " diyen Akşener, ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmeye gittiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu'na ölünceye kadar şükran duyacağını ifade eden Akşener, CHP'yle ilgili de "CHP'ye İyi Parti olarak teklif götürdük. Bu arada CHP benim babamın partisi. Rahmetli babamın rahmetli İnöünü ile fotoğrafı var. Sonra paylaşırız" dedi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading