Manisa'nın Salihli ilçesinde kuyuya düşen baba ve oğlunun cansız bedenine ulaşıldı. Çalışmaların yaklaşık 10. saatinde baba Aytuğ Demir ile oğlu Batu'nun cansız bedenine kuyunun 15. metresinde ulaşıldı.
![Gazze'de can kaybı 38 bin 713'e yükseldi! Son 10 günde 5 okul vuruldu](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/saldiri-gazze-1.webp)
![Tunahan'ın babası Halil Yılmaz sohbet odasında fenalaştı: Meclis'teki itperestleri hatırlayınca...](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/tunahanin-babasi-halil-yilmaz-x-sohbet-odasi-sinir-krizi-manset.webp)
EKİPLER SEFERBER OLDU
Olay, Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı Barış Mahallesi'ndeki Gülnar Sitesi'nde meydana geldi. 2 yaşındaki B.D. oyun oynadığı sırada, site yakınlarında su bulma amacıyla açılan 50 metre derinliğindeki artezyen kuyusuna düştü. Oğlu Batu Demir'i kuyuya düşmek üzereyken tutmaya çalışan baba Aytuğ D. (35) de oğluyla beraber kuyuya düştü. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine Manisa Büyükşehir Belediyesine bağlı itfaiye ekipleri sevk edildi. Baba ve oğlunu kurtarmak için iş makineleriyle çalışma yapılmaya başlandı.
![PKK'yı bitirecek büyük operasyon öncesi Irak Dışişleri Bakanı'ndan açıklama: PKK iki ülkenin de sorunu!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/thumbs-b-c-3c975ff95a3ed1b5a3164bee3e723abc.webp)
BABA VE OĞLUYN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI
Baba ve oğlu için kurtarma çalışması başlatan ekipler baba ve oğlun kuyunun 20. metrelerinde olduğunu tahmin ediyor. Kuyuya düşen baba ve oğlunun cansız bedenine ulaşıldı. Çalışmaların yaklaşık 10. saatinde baba Aytuğ Demir ile oğlu Batu'nun cansız bedenine kuyunun 15. metresinde ulaşıldı.