Yandex Metrica

Kritik ziyaret! Bakan Akar, Finlandiyalı mevkidaşı ile görüştü

Kritik ziyaret! Bakan Akar, Finlandiyalı mevkidaşı ile görüştü

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO üyeliği kapsamında Finlandiya Savunma Bakanı Antti Kaikkonen ile bir araya geldi.

Gündem

23.01.2024, 22:16

Rusya-Ukrayna savaşı sonrası NATO üyeliği başvurusunda bulunan İsveç, Finlandiya ve Türkiye arasında İspanya'nın başkenti Madrid'de üçlü muhtıra imzalanmıştı. Ülkelerin heyetleri arasında görüşmeler devam ederken Finlandiya'dan Türkiye'ye kritik bir ziyaret gerçekleşti.

Jose Mourinho'nun eşi (karısı) kim? Mourinho'nun kızı ve oğlu ne iş yapıyor? Jose Mourinho'nun eşi (karısı) kim? Mourinho'nun kızı ve oğlu ne... Haberi Görüntüle

BAŞ BAŞA GÖRÜŞTÜLER

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Finlandiyalı mevkidaşı Kaikkonen'i bakanlıkta askeri törenle karşıladı. Tören mangasını selamlayan Kaikkonen'in şeref defterini imzalamasının ardından iki bakanın baş başa görüşmesi başladı.

Fenerbahçe başkanlık seçim sonuçları saat kaçta açıklanır? 9 Haziran bugün seçim sonucu ne zaman belli olacak? Fenerbahçe başkanlık seçim sonuçları saat kaçta açıklanır? 9 Haziran bugün... Haberi Görüntüle

BASIN AÇIKLAMASI YAPILACAK

Görüşme sonrası Akar ve Kaikkonen'in heyetlerarası görüşmeye başkanlık etmesi ardından basın açıklaması yapması bekleniyor. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading