Yandex Metrica

Kozyatağı durağı neden Pegasus Kozyatağı oldu? Pegasus Kozyatağı metrosuna reklam mı verdi?

Kozyatağı durağı neden Pegasus Kozyatağı oldu? Pegasus Kozyatağı metrosuna reklam mı verdi?

M4 Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nda bulunan Kozyatağı durağında neden Pegasus yazıyor? Pegasus Kozyatağı durağı neresi? Pegasus M4 metrosuna reklam mı verdi? M4 metrosunu kullanan vatandaşlar arama motoruna, "Kozyatağı durağı neden Pegasus Kozyatağı oldu? Pegasus Kozyatağı metrosuna reklam mı verdi?" soruların soruyor. Peki Kozyatağı durağı neden Pegasus Kozyatağı oldu? 

Gündem

18.05.2024, 02:45

İlk ektapra Kadıköy Kartal metrosu olarak açılan ve daha sonra Sabiha Gökçen Havalimanı'na kadar uzatılan M4 metro hattındaki Kozyatağı durağı dikkatleri çekti. Son dönemlerde Kozyatağaı durağının önüne Pegasus'un ismi konuldu. Söz konusu değişiklik sonrası vatandaşlar arama motoruna, "Kozyatağı durağı neden Pegasus Kozyatağı oldu? Pegasus Kozyatağı metrosuna reklam mı verdi?" sorularını soruyor.

Edis konseri ücretsiz mi, nerede olacak 19 Mayıs? Edis konseri ücretsiz mi, nerede olacak 19 Mayıs? Haberi Görüntüle

KOZYATAĞI METROSU NEDEN PEGASUS KOZYATAĞI OLDU?

Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı arasında faaliyet gösteren Anadolu Yakası'nın en işlet metrolarından M4 metrosunda bulunan Kozyatağı metrosundan değişiklik meydana geldi. Söz konusu değişiklikle Kozyatağı metrosunun önüne "Pegasus" getirildi. Peki bu değişikliğin sebebi ne?

MHRS onaylı randevu nedir? MHRS randevusuna onay verilmezse ne olur, cezası var mı? MHRS onaylı randevu nedir? MHRS randevusuna onay verilmezse ne olur,... Haberi Görüntüle

PEGASUS KOZYATAĞI DURAĞINA REKLAM MI VERDİ?

Edinilen bilgiye göre Pegasus, İstanbul'da Kozyatağı metro durağının isim haklarını 3 yıllığına satın aldı.

Habere Tepki Ver

8

6

6

3

1

0

0

1

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Loading