İlk ektapra Kadıköy Kartal metrosu olarak açılan ve daha sonra Sabiha Gökçen Havalimanı'na kadar uzatılan M4 metro hattındaki Kozyatağı durağı dikkatleri çekti. Son dönemlerde Kozyatağaı durağının önüne Pegasus'un ismi konuldu. Söz konusu değişiklik sonrası vatandaşlar arama motoruna, "Kozyatağı durağı neden Pegasus Kozyatağı oldu? Pegasus Kozyatağı metrosuna reklam mı verdi?" sorularını soruyor.
![2024 Yıldız Sarayı giriş ücreti ne kadar? Yıldız Sarayı ücretli mi, bedava mı?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/2024-yildiz-sarayi-giris-ucreti-ne-kadar-yildiz-sarayi-ucretli-mi-bedava-mi.webp)
KOZYATAĞI METROSU NEDEN PEGASUS KOZYATAĞI OLDU?
Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı arasında faaliyet gösteren Anadolu Yakası'nın en işlet metrolarından M4 metrosunda bulunan Kozyatağı metrosundan değişiklik meydana geldi. Söz konusu değişiklikle Kozyatağı metrosunun önüne "Pegasus" getirildi. Peki bu değişikliğin sebebi ne?
![Bakan Uraloğlu'ndan siber sorun açıklaması: Sistem tam normale dönmedi ama hayatı kilitleyen noktada değil](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/uraloglu-2105847.webp)
PEGASUS KOZYATAĞI DURAĞINA REKLAM MI VERDİ?
Edinilen bilgiye göre Pegasus, İstanbul'da Kozyatağı metro durağının isim haklarını 3 yıllığına satın aldı.