Yandex Metrica

Korhan Berzeg'den bir yıl sonra ilk kez! Pantolonun parçalanmıştı kafatası yoktu

Korhan Berzeg'den bir yıl sonra ilk kez! Pantolonun parçalanmıştı kafatası yoktu

Balıkesir'de yaklaşık bir yıldır kendisinden haber alınamayan ekonomist Korhan Berzeg'in kimlik ve kredi kartı ile kemik parçaları bulundu.  

Gündem

29.04.2024, 07:09

Balıkesir'de tam 1 yıl önce kaybolan ekonomist Korhan Berzeg soruşturmasında dikkat çeken yeni bir gelişme yaşandı.

Balıkesir'de evinden ayrılarak ormana yürüyüşe giden ve bir daha kendisinden haber alınamayan 83 yaşındaki ekonomist Korhan Berzeg'in cesedi bulundu.

Korhan Berzeg'in evinin 5 kilometre ötesinde bulunan insan kemikleri için ekipler araştırma yapıyor.

20 Mayıs Elazığ'da deprem nerede, hangi ilçede oldu? Elazığ deprem büyüklüğü kaç? 20 Mayıs Elazığ'da deprem nerede, hangi ilçede oldu? Elazığ deprem... Haberi Görüntüle

DERE YATAĞINDA BULUNDU

Valilikten konuyla ilgili açıklama geldi. Yapılan yazılı açıklamada, "Balıkesir ili Gönen ilçesi Armutlu Mahallesi’nde 17 Haziran 2023 günü saat 08.30 sıralarında yazlık evinden köpeği Tina ile beraber yürüyüş yapmak için ayrılıp geri dönmeyen Korhan Berzeg’e ait banka ve kimlik kartları ile Korhan Berzeg’e ait olduğu değerlendirilen kıyafet parçaları ve muhtelif kemik parçaları Armutlu Mahallesi'ne yaklaşık 3 bin 500 metre (kuş uçuşu 2 km) mesafede arazinin engebeli ve orman örtüsünün yoğun olduğu dere yatağında köylü vatandaşlar tarafından 23 Nisan 2024 Salı günü saat 13.30 sıralarında bulunmuştur.'' ifadelerine yer verildi.

Fahrettin Koca detayları tek tek açıkladı: MHRS'de onaylı randevu dönemi başlıyor! Fahrettin Koca detayları tek tek açıkladı: MHRS'de onaylı randevu dönemi... Haberi Görüntüle

İNCELEME ALTINA ALINDI

Açıklamanın devamında, malzeme ve kemik parçalarının bulunduğu bölgenin cumhuriyet savcısı nezaretinde, olay yeri inceleme timleri ve jandarma ekipleri tarafından inceleme altına alındığı ve araştırma faaliyetlerine devam edildiği belirtildi.

19 Mayıs Beşiktaş Hadise konseri saat kaçta, ne zaman başlayacak? 19 Mayıs Beşiktaş Hadise konseri saat kaçta, ne zaman başlayacak? Haberi Görüntüle

HAYVANLAR TARAFINDAN PARÇALANMIŞ OLABİLİR

Dün evinin 4 kilometre uzağındaki dere kenarında kimlik ve kredi kartları bulunan Korhan Berzeg’e ait olduğu düşünülen kemik parçası, DNA analizi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderilecek. Kemiğin Berzeg’e ait olup olmadığını belirlenmesi için de İngiltere’de yaşayan kızından DNA örneği alınacak. Bulunan kemik parçasının, cesedin hayvanlar tarafından parçalanıp, dere kenarına getirilmiş olma ihtimali üzerinde duruluyor.

CİMER'e şikayet edildi! DEM'li Başkan'dan alçak söz: Türk bayrağını çöpe atarım! CİMER'e şikayet edildi! DEM'li Başkan'dan alçak söz: Türk bayrağını çöpe... Haberi Görüntüle

“KAFATASI YOK”

Olaya ilişkin konuşan Gelgeç Mahallesi Muhtarı Ahmet Gülay, “Mahallemizin suyunda sorun oldu. Borularda patlama olduğunu düşündük. Boruların geçtiği güzergahı ararken kıyafetleri gördük. Kıyafetin cebinden Korhan Berzeg’in toplu ulaşımda kullandığı üzerinde fotoğrafı olan kart çıktı. Fotoğrafı bozulmamış haldeydi. Kredi kartı, cüzdanının içindeydi. Kıyafetlerinin 1 metre uzağında kemikler vardı. Kafatası yoktu. Hemen jandarmaya haber verdik.” dedi.

Yerli savunmada yeni hamle! Çorum'a namlu fabrikası kurulacak: Temel atma töreni 22 Mayıs'ta Yerli savunmada yeni hamle! Çorum'a namlu fabrikası kurulacak: Temel atma... Haberi Görüntüle

PANTOLONUN ALT KISMI PARÇALANMIŞ

Berzeg’in, köpeği ile birlikte yürüyüş yaptığı yolun üst kısmındaki dere kenarında bulunan pantolonun üst kısmının bütün halde olduğu ancak paça kısımlarının parçalandığı öğrenildi.

Öğretmen ataması emekli olanlar kadar mı olacak? 2024 yılında kaç öğretmen emekli olacak? Öğretmen ataması emekli olanlar kadar mı olacak? 2024 yılında kaç... Haberi Görüntüle

KORHAN BERZEG'İN KIZI GELİYOR

Öte yandan Korhan Berzeg’in İngiltere’de yaşayan kızı Nisa Berzeg’in Türkiye’ye dönmek üzere bu sabah yola çıktığı öğrenildi.

Erkan Yolaç kaç yaşında öldü? Erkan Yolaç kimdir? Erkan Yolaç kaç yaşında öldü? Erkan Yolaç kimdir? Haberi Görüntüle

OLAYIN GEÇMİŞİ

Hatırlanacağı üzere Balıkesir'in Armutlu Mahallesi'ndeki evinden 17 Haziran 2023 yılında sabah yürüyüşü yapmak için köpeği Tina ile ayrıldıktan sonra kendisinden uzun bir süredir haber alınamayan ekonomist Korhan Berzeg için İl AFAD Müdürlüğü koordinasyonunda çalışma başlatılmıştı.

Armutlu ve çevresindeki ormanlık bölgenin yanı sıra yakın mahallelerde, su kuyuları, dere yatakları ve mağaralarda günlerce Berzeg'i ve köpeğini arayan ekipler herhangi bir ize rastlayamamıştı.

Yeni Kaledonya Müslüman ülke mi? Yeni Kaledonya'da neler oluyor, neden ayaklandılar? Yeni Kaledonya Müslüman ülke mi? Yeni Kaledonya'da neler oluyor, neden... Haberi Görüntüle

29 AĞUSTOS'TA KÖPEĞİ BULUNMUŞTU

Geyikli ile Armutlu mahalleleri arasında 29 Ağustos'ta bir vatandaşın dikkati sayesinde Korhan Berzeg'in köpeği Tina obulunmuştu. Tina, Berzeg ailesi tarafından teşhis edilmişti. Köpeğin, sağlıklı ve bakımlı olduğu belirlenmişti. GPS cihazı takılan Tina'nın araziye bırakılmasından da herhangi bir sonuca ulaşılamamıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

3

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Loading