Yandex Metrica
SON DAKİKA

Körfez turizmine bordo mavi öneri: Trabzonspor maçında "Habibi Come To Trabzon" pankartı açılsın

Son günlerde Türkiye'de artan Arap ırkçılığı turizm sektörüne büyük darbe vurmaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acenteleri Derneği (OTSAD), Kurucusu Hüseyin Kırk, "Trabzon'da nahoş olaylar oldu. Ülkemize karşı bizim ırkçı söylemlerimiz varmış gibi söylemler oldu. Ülkemizi sevmeyen ve ülkemizin ekonomik refaha kavuşmasını istemeyenler böyle karalama yapıyor." ifadelerini kullandı.

Gündem

23.01.2024, 21:28

Zafer Özdağ'ın mülteciler üzerinden yaptığı siyaset propagandası seçimler sonrasında Arap turistlere sıçratmış, Körfez ülkelerinden gelen birçok turist ırkçı saldırılara maruz kalmıştı. Türkiye'nin en büyük gelir kapısı olarak görülen turizme karşı gerçekleştirilen bu saldıra Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acenteleri Derneği (OTSAD), Kurucusu Hüseyin Kırk'tan tepki geldi.

MİT'in 2023 faaliyet raporunda dikkat çeken detay: Türkiye oyun değiştirici... Haberi Görüntüle

KARDEŞ KULÜP YAPMAK İSTİYORUZ

Konuyla ilgili açıklama yapan Kırk, "Kuveyt'ten bir futbol kulübü getirip Trabzonspor ile kardeş kulüp yapmak istiyoruz. Bu anlamda çalışmalarımıza devam edeceğiz." diyen Kırk, "Trabzon'da nahoş olaylar oldu. Ülkemize karşı bizim ırkçı söylemlerimiz varmış gibi söylemler oldu. Ülkemizi sevmeyen ve ülkemizin ekonomik refaha kavuşmasını istemeyenler böyle karalama yapıyor.

Bakan Işıkhan'dan Elazığ'daki maden kazasıyla ilgili açıklama! Haberi Görüntüle

TURİZM POLİSLERİ EĞİTİLMELİ

"Turiste yumruk atan kişi serbest bırakıldı." diyen Kırk, "Bu konudan ziyade burada turizm polisleri eğitilmeli. Biz turizm ülkesiyiz. Polislere eğitim verilmeli." ifadelerini kullandı.

Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandili bugün idrak edilecek! Müslüman alemi... Haberi Görüntüle

"HABİBİ COME TO TRABZON"

"Trabzonspor özelinde de bir önerim var." diyen Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acenteleri Derneği (OTSAD), Kurucusu Hüseyin Kırk, "Trabzonspor'un süper lig maçında antrenmana çıktığı zaman habibi come to Trabzon pankartı açmasını istiyorum. Bunun faydası olacaktır. Kuveyt'ten gelen acenteler oldu. Hiçbir korkuları yok. Destek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading